Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer представив КСВ-ініціативи під час другого засідання Медіа Клубу

6-7 травня журналісти українських видань взяли участь у другій зустрічі Медіа Клубу, організованому світовим лідером з постачання насіння - компанією DuPont Pioneer. Виїзне засідання на тему «Відкриваємо можливості сталого розвитку» відбулося на території насіннєвого виробничого комплексу у с. Стасі Диканського району Полтавської області.   

 

Під час заходу представники центральних та обласних засобів масової інформації, що висвітлюють події в аграрному секторі, мали змогу не тільки здійснити екскурсію підприємством, відвідати фермерські ділянки, але й на власні очі побачити, як компанія на практиці реалізує програму підвищення якості життя місцевої громади та збереження довкілля.

 

В усіх країнах DuPont Pioneer спирається на свої Ключові Цінності, прагне бути зразковим корпоративним громадянином, роблячи життя людей кращим, безпечнішим і здоровішим.  Найбільшу увагу компанія приділяє захисту безпеки та здоров’я працівників, споживачів, партнерів, місцевих мешканців. «Завод у Стасях побудований з урахуванням світових та українських екологічних норм і має відповідний висновок зовнішньої експертизи. Підприємство працює за принципом «замкненого циклу», що гарантує  повну переробку й очищення викидів, чистоту довкілля та здорові умови праці нашим робітникам», - повідомив менеджер з виробництва DuPont Pioneer у Європі Лайош Бонсок. Під час екскурсії підприємством журналісти мали можливість на власні очі побачити унікальне обладнання, що забезпечує високу ефективність виробництва та безпеку для природного середовища. 

 

DuPont Pioneer не обмежується лише облаштуванням підприємства та збереженням навколишнього середовища. Компанія дбає про поліпшення життя людей місцевої громади, де розташований виробничий комплекс компанії, та прагне вирішувати проблеми, з якими Стасівчани зустрічаються у повсякденні. Так, минулого року компанія здійснила ремонт дорожнього покриття головної вулиці села довжиною 1,43 км. Вкладені кошти на суму 400 тис. грн дозволили  полагодити 1300 кв. м дорожнього полотна. Особливу увагу DuPont Pioneer приділяє найбільш незахищеним верствам місцевого населення: допомогає Стасівськой гімназії, Михайлівській школі-інтернату, вітає ветеранів ВВВ на честь Дня Перемоги, спрямовуючи ініціативи на відповідні потреби спільноти. 

 

За допомогою вивчення громадської думки на початку 2014 року компанія виявила ще одну суттєву проблему - доступ Стасівчан та мешканців навколишніх сіл до якісного медичного обслуговування. Місцева амбулаторія сімейної медицини не мала власного транспорту спеціального призначення, водночас відстань між населеними пунктами досить велика, тож сельчанам важко було дістатися до лікарень самотужки. DuPont Pioneer Україна звернулася до фонду Pioneer Hi-Bred Foundation, заснованого  компанією 1992 року для здійснення доброчинної діяльності, за участі благодійної організації «Творчий центр ТЦК». Після детального вивчення фонд Pioneer Hi-Bred Foundation надав фінансування для купівлі машини швидкої допомоги. Автомобіль сертифікований та повністю обладнаний сучасним електрокардіографом і глюкометром, тож  відтепер місцева громада матиме можливість отримати більш кваліфіковану медичну допомогу.

 

6 травня під час святкування Дня села машину вручив Стасівчанам Генеральний директор DuPont Pioneer у Східній Європі Чаба Молнар. «Соціальна відповідальність – центральний елемент культури компанії DuPont Pioneer. Вдосконалення якості життя, турбота про працівників та мешканців громад,  забезпечення чистоти довкілля, слідування високим етичним нормам і неухильне дотримання законів складають основу нашої діяльності і забезпечують сталий успіх в усіх країнах світу», - наголосив Чаба Молнар.  

 

Таїсія Шерстюк, Голова Стасівської сільської ради подякувала компанії за подарунок: «Ми дуже раді, що у нашому селі працює такий соціально відповідальний бізнес, як «Стасі Насіння», що входить до складу DuPont Pioneer. Завдяки постійній турботі, прагненню компанії вдовольнити нагальні потреби нашої громади, поліпшити життя не тільки своїх працівників, але й місцевих мешканців, життя Стасівчан стає кращим, безпечнішим та приємнішим».

«Автомобіль задовольняє всім вимогам національних стандартів відповідності та є сертифікованим. Окрім того, компанія DuPont Pioneer придбала додаткове обладнання - глюкометр та кардіограф. Цей подарунок допоможе нам обслуговувати людей краще та швидше, надавати якіснішу медичну допомогу та вчасно доправляти хворих до спеціалізованих лікарень», - зазначив Віталій Петров, лікар Стасівської амбулаторії сімейної медицини.

Нагадаємо, що Медіа Клуб DuPont Pioneer - це засноване компанією у березні 2014 року співтовариство журналістів українських видань, які висвітлюють діяльність аграрного сектора. Мета Клубу - зміцнити комунікацію і сприяти подальшому веденню відкритого діалогу медіа з представниками компанії. Зустрічі учасників Клубу відбуватимуться на регулярній основі і будуть присвячені найбільш актуальним темам розвитку компанії та індустрії в цілому.

B17C30B4-2D1B-3D23-E406-F2BF36D634A4