Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Акція від DuPont Pioneer

 

 

Шановні виробники!

Враховуючи тяжкий стан посівів озимих культур, який спостерігається в цьому сезоні в Україні, компанія DuPont Pioneer (ТОВ «Піонер Насіння Україна») прийняла рішення допомогти сільгоспвиробникам вийти зі скрутного становища, пов’язаного з проблемами щодо вирощування озимої пшениці, ріпаку та інших культур. Для отримання Вами прибутків, незважаючи на несприятливі погодні умови, ми пропонуємо Вам для пересіву насіння кукурудзи ТМ «Піонер» з раннім та середньораннім ФАО за спеціальною ціною по акції «Плати за дві посівні одиниці – сій три» («2+1»). В акції приймають участь наступні гібриди кукурудзи: 

 

Термін дії даної акції - до 01 травня 2016 року.

 

Що потрібно для того, щоб прийняти участь у цій акції?

Для того щоб прийняти участь у цій акції, необхідно зв’язатися з представником Pioneer у Вашому регіоні та виїхати разом із ним на поле, яке відводилося для озимих культур, провести його обстеження та разом із представником Pioneer скласти акт з висновками. Представник Pioneer порадить Вам оптимальний гібрид (чи гібриди) з переліку тих, що приймають участь в акції, та дасть рекомендації відносно необхідної густоти посіву. Підписаний акт дозволить Вам придбати вказані гібриди за схемою «2+1» у будь-якого партнера акції з числа офіційних постачальників Pioneer в Україні, про яких Ви можете дізнатися у Вашого регіонального представника.

 

У випадку виникнення запитань чи отримання рекомендацій, будь ласка, звертайтеся до свого регіонального представника Pioneer. Телефони та електронні адреси представників кожного регіону Ви можете знайти на нашому сайті у розділі "Контакти" або в мобільному додатку DuPont Pioneer.

00A50219-9245-2695-510C-2FF4FDE44B69