Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Вивчення нових гібридів на полях Австрії

Щороку співробітники компанії Піонер відвідують наукові та комерційні посіви соняшнику та кукурудзи у країнах Європи, не винятком став і 2016 рік. З 21 по 23 вересня команда у складі регіональних менеджерів Крючкова Антона, Перога Назарія, менеджера по ключовим клієнтам Шаталова Олександра та агронома по ключовим клієнтам Радзіцької Галини перебували з візитом в Австрії на предмет вивчення нових гібридів кукурудзи, що увійдуть у сезони 2017 та 2018 року в комерційні продажі в Україні, а також обміну досвідом як із науковцями, селекціонерами так і менеджерами з продажів з різних країн Європи. У crop-турі, окрім колег з України, брали участь колеги з Угорщини, Словакії. Сербії, Чехії та ін.

Було відвідано більше 11 локацій з науковими та комерційними ділянками, оглянуто ділянки як у посушливих умовах вирощування, так і на зрошенні. Стабільність та адаптивність нових гібридів компанії Піонер, що зайшли у цьому сезоні та з’являться у портфоліо у наступних сезонах, вражає, за що величезна подяка командам генетиків, селекціонерів та науковців за їх вклад у розвиток компанії Піонер.

Як і в Україні, так і в Європі розширюється та набирає обертів лінійка кукурудзи за технологією Оптимум Аквамакс, а також з’являться у послідуючих виробничих сезонах нові високоврожайні гібриди із середньостиглої та середньопізньої групи стиглості.

 

14282E63-1218-9344-816E-E7579589585F