Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

День поля в с. Сокільча на Житомирщині

9 жовтня 2015 року на базі сільгосппідприємства «Сокільча» Попільнянського району Житомирської області ПП «Адлер» разом з компанією DuPont Pioneer та іншими партнерами провели День Поля.

Захід відвідали співробітники Українського інституту експертизи сортів рослин і місцеві фермери. Учасників привітали представники місцевої влади, компанії DuPont Pioneer, ПП «Адлер», керівництво ПСП «Сокільча» та інші. Всього на День поля зібралося більше 100 аграріїв і людей, тісно пов'язаних з цією сферою.

Для присутніх людей головною подією заходу став підрахунок результатів збирання демо посівів кукурудзи – за задумом організаторів будь-який учасник, відгадавши врожайність трьох кращих гібридів, міг виграти автомобіль марки «Тойота».

Це виявилося непростим завданням, і автомобіль так і залишився у організаторів.

 

 

 

Результат збирання наочно продемонстрував переваги гібридів Піонер® Optimum® AQUAmax®, які показали оптимальне поєднання врожайності з збиральною вологістю: P9175 з урожайністю 12,3 т/га, збиральною вологістю 26,1%, і P9241 з урожайністю 12,4 т/га, вологістю 30,6%.

 

Павло Моторнюк, Менеджер по роботі з клієнтами в Житомирській області: «Для присутніх в полі людей це була відмінна можливість почути думки експертів з актуальних питань, обмінятися знаннями та досвідом. Гості мали можливість своїми очима побачити переваги гібридів кукурудзи Піонер®, які в момент вимірювання мали вологість на 8-10 одиниць менше, ніж конкуренти. Хочеться відмітити такі гібриди як П8521 – гібрид з надзвичайно високою вологовіддачею та потужним потенціалом урожайності. П8659 – один із найсильніших гібридів в цьому році по урожайності у своїй групі стиглості. П8529 – відзначився своєю посухо та жаростійкістю в складних кліматичних умовах цього року. П7709 – у групі стиглості до ФАО 200 – найбільш ранній гібрид зубоподібної форми зерна в лінійці Піонер, що вражає своєю врожайністю та вологовіддачею. Для нього не проблема 10 т/га при вологості 17% вже на середину вересня. У нинішніх умовах краща вологовіддача гібридів Піонер® дає можливість господарствам економити значні ресурси на сушінні зерна».     
     
     
Нижче наведені результати, розраховані за умови середніх (на момент збирання) цін на кукурудзу та затрат на сушку 1 т-% вологи. 
  

 

Ціна 1 т. зерна, грн.

       2 860₴

 

Вартість 1 т-%, грн.

             79₴

 
 Ефективність вирощування гібридів Піoнер®
 

Якщо уважно проаналізувати графік – висновок можна зробити однозначний – не той гібрид вигідно вирощувати, який дає великий вал, а той, який дозволяє отримати більший прибуток!

 

 

 

1C0EC6BD-3108-E7A4-6B83-1B3868C7CF1A