Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer прийняла участь у відкритті інноваційного агроцентру іField

21 червня 2016 року на базі господарства ТОВ «Арчі» в с. Михайлин, відбулося відкриття інноваційного агроцентру «іField Vinnitsa», організатором якого вже другий рік поспіль виступає ТОВ «Торговий Дім Насіння» один з найбільших та надійних партнерів компанії DuPont Pioneer.

Запрошені були керівники і головні спеціалісти сільськогосподарчих підприємств України, менеджери та наукові консультанти відомих компаній – виробників, такі компанії участники як Дюпон, Піонер, Басф, Байєр, Сингента, Євраліс, Уніфер, Терра Тарса, Монсанто, Маїсадур, КВС, Аріста ЛайфСайенс, Саатен Юніон, Саміт Агро, БіоАг Монсанто та інші. Загалом на відкритті інноваційного агроцентру «іField Vinnitsa» прийняло участь більш ніж 200 осіб.

В цьому році компанія DuPont Pioneer завдяки своїм співробітникам з північного регіону, використовуючи таку велику агроарену задіяла в заході всі свої відомі гібриди і технології.  Були представлені такі новинки кукурудзи, як P8315,  P8523, P8816, P9549, P9606, а також посухостійкі гібриди Аквамакс  (на сьогодні  в  портфоліо компанії  їх вже п’ять). Всі гібриди кукурудзи Pioneer були висіяні із 4-ма нормами висіву (65, 75, 85, 95 тис. насінин на 1 га), що дає можливість чітко побачити реагування того чи іншого гібриду на збільшення чи зменшення густоти.

Лінійка гібридів соняшнику Pioneer була також представлена в повному обсязі, цікаво було побачити із різними технологіями вирощування (традиційну, ЕкспресСан та Clierfield). Також були представлені новинки цього сезону, в тому числі високоолеїнові гібриди соняшнику P64LC108, Р63LE113, P64HH98, P64HE118.

Крім офіційної частини щодо урочистого відкриття інноваційного центру та розважальної програми для гостей, найцікавішим був сам огляд демоділянок кукурудзи, сої, соняшнику. Були представлені сортові і гібридні лінійки, схеми фунгіцидного та гербіцидного захисту. Наглядно були презентовані демоділянки із передпосівною обробіткою стимуляторами росту, із фоларним застосуванням росту, а також сумісністю інокулянтів із протруйниками на сої.

Для багатьох фермерів цей захід є базовою основою задля набуття професійного досвіду, ознайомлення із культурами, технологіями різних компаній. Вони мають можливість побачити плюси та мінуси щодо внесення препаратів в критичні фази розвитку різних культур, а основне - це спілкування із спеціалістами різних насіннєвих та хімічних компаній виробників щодо рекомендацій та практичних прикладів саме в полі.

921550E3-B09F-F00F-490B-0D04899F1093