Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Польовий семінар у ТДВ Синявське

25 серпня 2016 року на базі господарства ТДВ Синявське, що на Київщині (Рокитнянський р-н) було проведено польовий семінар компанії Піонер. У господарстві представлена повна лінійка кукурудзи та соняшнику, щороку ми збираємо клієнтів та дистриб’юторів на базі цього передового господарства для того, щоб познайомити як з новинками компанії Піонер, так і технологічними моментами, що були використані як у ТДВ Синявське, так і під час виробничого сезону в інших підприємствах.

Наголос був зроблений на лінійку гібридів кукурудзи Оптимум Аквамакс, що значно розширилась у цьому році, що діє змогу товаровиробникам підібрати посухостійкий гібрид для різних зон вирощування із різним періодом вегетації. Значну увагу приділили гібридам соняшнику за технологією Експрес Сан та гібридам, що мають стійкість до вовчку соняшникового та переноспорозу.

Регіональний агроном Галина Радзіцька поділилась різними технологічними моментами при вирощуванні кукурудзи та соняшнику, звернула увагу на ті труднощі, з якими стикнулись товаровиробники цього сезону, а також наглядно на технологічних стендах презентувала фази розвитку культур, як кукурудзи, так і соняшнику, періоди внесення гербіцидів та їх вплив у критичні фази розвитку культур, ризики внесення стартового удобрення в рядок разом з насіниною, доцільність внесення фунгіцидів на соняшнику, вплив переущільнення ґрунту на розвиток кореневої системи та ін. Під час дискусії клієнтів цікавили теми мікроудобрення кукурудзи та соняшнику, як ті чи інші обробітки ґрунту можуть впливати у подальшому на формування врожаю, ефективність застосування інсектицидів на кукурудзі та гербіциду Експрес на посівах соняшнику, та ін.

Представник компанії Дюпон Василь Бовсунівський звернув увагу клієнтів на внесення фунгіцидів компанії Дюпон (Танос, Аканто Плюс) на посіви соняшнику, та застосування інсектициду Кораген у посівах кукурудзи, більш детально познайомив фермерів із технологією Експрес Сан.

Так як формат семінару було змінено з акцентом на нові гібриди та технології кампанії Піонер, та більше уваги приділено технологічним аспектам вирощування культур, клієнти залишились задоволені, але сподіваємось, що запитань до наступного зібрання залишилось ще чи мало.

 

A9F73BF6-FE4E-C3FE-F4AA-3964E579AC63