Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

День поля у ПрАТ Мшанецьке

31 серпня 2017 р. для менеджерів, дилерів та представників агроформувань компанія DuPont Pioneer провела День поля, який відбувся на території ПрАТ Мшанецьке, що на Тернопільщині. Також у заході взяли участь представники ТОВ Екоорганік, ДП Лємкен Україна та Seedcare.

Микола Костюк, менеджер з агрономічної підтримки західного регіону, нагадав учасникам про основні особливості гібридного портфелю кукурудзи Pioneer з акцентом на фази росту, вимоги до вологи, посухостійкість, обробіток грунту та живлення. Було продемонстровано варіанти ділянок з густотами кукурудзи та наочно показано, що загущені посіви в умовах посухи формують менші врожаї і нижчі рослини. Зупинились і на строках посіву кукурудзи, наголосили про температуру грунту та глибину залягання насінини, що має вирішальне значення у дружності проростання насіння з утворенням потрібної кореневої системи.

Назарій Періг, керівник західного регіону, розповів про соняшник компанії та привабливості вирощування гібридів за технологією ExpressSun.

Микола Ільницький, регіональний представник DuPont, нагадав про гербіцидний захист із врахуванням важливості визначення ранніх фаз росту кукурудзи для уникнення негативної гербіцидної дії на подальше формування початку. Також було наголошено на необхідності хімічного та агротехнічного захисту від шкідників, зокрема лучного метелика та діабротики. Для фунгіцидного захисту соняшнику наголос було зроблено на Танос та Аканто плюс.

Представники від Екоорганік продемонстрували варіанти позакореневого живлення своїми мікроелементами, що містять Бор, Цинк та Амінокислоти на гібриді кукурудзи Optimum® AQUAmax® Р8523 та високоолеїнового соняшнику Р64НЕ118.

Менеджери від ДП Лемкен-Україна нагадали про якісний обробіток грунту та продемонстрували культиватор в роботі для поверхневого обробітку грунту Kristall 9. Також було показано нову сівалку з механічним висівним апаратом Saphir 7 для висіву ріпаку та зернових культур.

Представники від Seedcare нагадали учасникам Дня поля, що протруєння насіння – це основа успіху здорової та неушкодженої рослини, що в подальшому допоможе більш якісно розкрити свій генетичний потенціал кожного гібриду. Учасникам також було продемонстровано різні варіанти протруєння насіння (заводська обробка фунгіцидом, фунгіцид+інсектицид, імітація протруєння в бетономішалці) на гібридах кукурудзи Optimum® AQUAmax® Р9175 та соняшнику PR64F50. Також було показано як заводське протруєння, при якому завжди дотримується стандарт якості для кожної насінини, відрізняється від кустарного.

Загалом всі учасники залишились задоволені та наприкінці заходу мали можливість посмакувати смачною запашною польовою мшанецькою кухнею та обмінятись досвідом між собою…

B32DC524-30C5-9498-0E16-EECADE4FD79D