Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Проведено день поля у ТОВ Філія Перспектив

30 вересня 2016 року на базі ТОВ Філія Перспектив (Івано-Франківська обл.), що входить в структуру агрохолдинга МХП, ряд насіннєвих компаній, в т.ч. і Піонер провели День поля з технології вирощування кукурудзи.

Під час Дня поля було проведено контрольне збирання основних гібридів 7-ми насіннєвих компаній із зважуванням та обліком вологості. Переможцем у цьому змаганні був Піонер, так як гібрид П9400 з ФАО 340 показав врожайність у 8,9 т/га на базову вологість. Слід нагадати, що південній частині Івано-Франківської області за час вегетації випало всього 321 мм опадів, що майже у два рази менше від біологічної потреби кукурудзи.

Учасникам було наголошено про особливості гібридного складу кукурудзи ТМ Піонер, новинки та наведено їх характеристики, зокрема зроблено наголос на підборі посухостійких гібридів із середньоранньої та середньостиглої груп. Представники Піонер зупинились на важливості внесення аміачної води під посів кукурудзи із дотриманням оранки, що є запорукою стабільних врожаїв.

 

E738042A-A797-43B9-9277-44D675106C46