Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Виконання програми по пересіву озимого ріпаку

Прийшла весна, а з нею і необхідність для тих хто вирощує озимий ріпак виходити в поле і робити, часом нелегкі, висновки – чи перезимували його посіви, чи можна сподіватися на якийсь урожай цієї культури, чи варто прийняти рішення, чим зайняти площу, де рослини загинули. Згідно попередніх офіційних оцінок в цьому році озимий ріпак може не дорахуватися до 30% засіяних площ.

На сьогодні (кінець березня) спеціалістами DuPont Pioneer вже оглянуто майже всі поля, які приймали участь у програмі пересіву, а в цій програмі було задіяно біля 50% господарств, які вирощують ріпаки ПІОНЕР®. Результати цього огляду приводять нас до чітких висновків – ріпаки ПІОНЕР® перезимовують в два рази краще за середній показник по Україні.

Варто зауважити, що найбільш поширеними причинами незадовільного стану перезимівлі ріпаків стали:  

а) неправильний вибір фази внесення фунгіциду;

б) проблеми з захистом ріпакового поля від бур’янів в осінній період.

Детальніше дивіться в нашій статті про зимостійкість.

Та не дивлячись ні на що Pioneer виконує свої обіцянки – на кінець другої декади березня вже більше 70% кукурудзи, соняшнику та ярого ріпаку поїхало до учасників програми пересіву, в яких ріпак загинув або є грунтовні сумніви в значному недоотриманні урожаю і вони вирішили, що пересіяти площі іншою культурою буде вигідніше. Отож жодне поле партнера DuPont Pioneer не залишиться в цьому році без урожаю!

 

F429323B-5CC3-0B6D-3343-24263CBA731A