Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer запропонує поліпшення поживної цінності завдяки новому інокулянту для люцерни

Інокулянт 11AFT, розроблений за технологією клітковини люцерни (Alfalfa fibre technology), запропонує виробникам нову можливість в підвищенні ефективності виробництва грубих кормів.

ЧАТЕМ, Онтаріо, 11 лютого 2014 року - DuPont Pioneer оголошує виведення на ринок бренду Sila-Bac® - інокулянта 11AFT, третього продукту в революційному портфоліо DuPont Pioneer, розробленого за технологією клітковини. Цей продукт має поліпшити перетравність клітковини і пропонує сільгоспвиробникам якісніший силос. 11AFT буде доступний в 2014 році.

 

«Розроблений спеціально для люцерни, 11AFT допомагає виробникам молочної продукції отримати високоякісний сінаж, - повідомляє Роберт Лармер, менеджер по напряму «велика рогата худоба» в DuPont Pioneer. - 11AFT підвищує перетравність клітковини і покращує питому вагу енергії грубих кормів, роблячи сінаж більш вищої якості і з вищою цінністю в раціоні».

 

Компанія Pioneer однією з перших почала використовувати технологію клітковини в 2008 році, коли вивела на ринок інокулянт 11CFT для кукурудзяного силосу, а наступного року - інокулянт для злакових трав і зернових 11GFT.


«Інокулянти з технологією клітковини стимулюють попередню ферментацію, швидко знижуючи
pH силосу і зберігаючи при цьому цінні поживні речовини, - сказав Лармер. - Завдяки збільшеній аеробній стабільності, поживні речовини зберігаються упродовж всього періоду годівлі».

 

11AFT показав нульове нагрівання силосу і нульове зниження при споживанні корму.
«Істотнішим результатом у вивченнях на фермах компанією
DuPont Pioneer стало зменшення витрат на економії годівлі завдяки збільшенню поживної цінності фуражу. Більше поживних речовин від кожної з порцій фуражу передбачає менше початкових витрат на концентровану порцію раціону», - повідомив Лармер.


Технологія клітковини люцерни посилює лінійку спеціальних інокулянтів
Pioneer, таких як 11CFT та 11C33  для кукурудзяного силосу, 11GFT для травосумішей і злаків, і 11B91 для зерна максимальної вологості або кукурудзяних качанів. Поповнюючи ефективну лінійку інокулянтів для люцерни, таких як 55Q27, 55V50 та 54Q32, 11AFT дасть можливість молочним виробникам отримати кращий результат.

14927E97-E477-9307-9D0A-5443A30FE329