Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer робить значні вдосконалення в постачанні насіння в Україну

DuPont Pioneer впродовж багатьох років прагне забезпечувати безперебійне постачання продукції. Компанія дорожить репутацією надійного постачальника і партнера, тому робота з клієнтами будується на принципах професіоналізму і відповідальності за результат.

 

Завдяки хорошій взаємодії підрозділів Supply Chain, виробництва і продажів в усьому світі і Україні зокрема в 2013 році компанія змогла досягти значного поліпшення в постачаннях насіння. Так, в Україні в порівнянні з минулим роком значно збільшилися об'єми поставок. Компанія слідує графіку постачань законтрактованих об'ємів українським клієнтами задовго до посівного періоду і з грудня 2013 вже почала забезпечувати фермерів своїм насінням на цей рік. Відмінні результати помітні також і в інших країнах Європи, як, наприклад, в Росії, Румунії, Болгарії, Німеччині, Польщі.

 

Роман Завальний з дистриб'юторської компанії «Экспертиза-Люкс» прокоментував, що його організація змогла вчасно і якісно виконати договірні зобов'язання з постачання насіння своїм клієнтам: «Це стало можливим завдяки своєчасному відвантаженню насіння від DuPont Pioneer». Клієнт Микола Сорочан, директор агрофірми «Кодима», повідомив: «Ми отримали замовлені гібриди відповідної якості вчасно, як втім і завжди, адже Pioneer - це дуже шанована компанія».

 

«Командна робота стала істотним чинником, який сприяв цьому успішному результату. Незважаючи на пізню і трохи повільну жниву, ефективне виробництво і точне слідування графіку забезпечили постачання в повному обсязі навіть в найкритичнішому періоді року - з грудня, коли доступність вантажівок стає значно нижчою», - прокоментував Альфредо Мартані, менеджер по логістиці DuPont Pioneer в Європі. «Існуючі позитивні результати надихають команду DuPont Pioneer постійно знаходити нові стратегії, дотримуючись наших бизнес-целей і пропонуючи нашим клієнтам кращий сервіс», - додав він.

 

«Принципово важливо, щоб ми могли забезпечити нашим клієнтам своєчасне постачання відповідного насіння належної якості, в належній кількості і за прийнятною ціною, - додав Дмитро Шаповалов, менеджер по Supply Chain DuPont Pioneer в Східній Європі. - Тому ми намагаємося фокусуватися не лише на забезпеченні ефективності ланцюга постачань, але і його надійності».

 

Використовуючи свою оптимальну транспортну і логістичну мережу, DuPont Pioneer підбирає найменш витратний маршрут доставки насіння в Україну, зменшуючи при цьому час доставки. Основні країни, з яких українські фермери отримують насіння Pioneer®, - США, Угорщина, Австрія, Румунія і Туреччина. Крім того, нещодавно у локальних сільгоспвиробників з'явилася можливість купувати насіння, вироблене в Україні згідно з усіма міжнародними стандартами DuPont Pioneer, - в червні минулого року компанія офіційно відкрила виробничий комплекс в с.Стасі Полтавської області. Річна потужність нового підприємства на сьогодні складає 500 000 мішків кукурудзи і соняшнику торгової марки Pioneer®, і компанія розглядає варіант додаткових інвестицій в новий комплекс.

 

З метою поліпшення планування процесу виробництва і забезпечення дистриб´юції насіння відповідно до наявних потреб клієнтів з грудня 2013 року DuPont Pioneer в Україні впровадила проект «Піонер Прогноз Плюс», який успішно реалізовується в декількох європейських країнах протягом багатьох років, надаючи вигоди як для сільгоспвиробників, так і для дистриб'юторів. Суть підходу полягає в отриманні інформації про наміри клієнтів відносно сівби, що завчасно допомагає компанії покращувати доступну пропозицію своїх продуктів. За два місяці роботи програми вже більше 1000 фермерів по всій Україні скористалися новою пропозицією і отримують перші постачання.


Таким чином, постійно працюючи над удосконаленням процесів в усіх підрозділах компанії,
DuPont Pioneer комплексно, як на глобальному, так і на локальному рівнях забезпечує клієнтам своєчасний доступ до якісного насіння Pioneer®, допомагаючи їм в підвищенні їхньої продуктивності і прибутковості.

 

 

1A73AED7-E3F7-ABE9-5047-5B0D63F373CC