Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer Україна оголошує конкурс врожайності «Піонер Максимум»

 

Загальноукраїнський конкурс розпочався у травні 2016 року серед сільгоспвиробників України в двох номінаціях: «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer» і «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer».

Вперше у 2016 році міжнародна компанія DuPont Pioneer Україна проводить конкурс врожайності з метою моніторингу виробничих результатів та досягнень своїх клієнтів. Конкурс проводиться у 9-ти агро-кліматичних зонах (Західне Полісся, Центральне Полісся, Східне Полісся, Західний Лісостеп та Карпати, Центральний Лісостеп, Східний Лісостеп, Правобережний Степ, Лівобережний  Степ, Південний Степ) та у зоні зрошення. В кожній з цих зон будуть визначені переможці в двох номінаціях - «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer» і «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer».

Учасником конкурсу може бути будь-яка юридична особа України чи підприємець, який вирощує в своєму господарстві в сезоні 2016 року мінімум 300 га гібридів кукурудзи та/або 100 га гібридів соняшнику DuPont Pioneer. Розмір поля, яке приймає участь в конкурсі, повинен бути не менше 50 га.

Заявка на  участь в конкурсі оформлюється окремо на кожну ділянку під один гібрид.  Максимальна кількість анкет від спеціаліста/агронома, відповідального за вирощування, –  одна в кожній номінації. Максимальна кількість анкет від одного господарства – необмежена, але в заліку приймається від господарства лише одне поле з максимальним показником врожайності.

Переможці конкурсу (спеціалісти господарств, що подали заявки) отримають подарунки: 1 місце – планшет, 2 місце – відео-реєстратор, 3 місце – спортивний годинник. Також насінням інноваційних гібридів DuPont Pioneer будуть нагороджені і самі господарства: 1 місце – 15 п.о., 2- місце – 10 п.о., 3 місце – 5 п.о.

Сергій Резінченко, Менеджер з маркетингу компанії DuPont Pioneer Україна: «Ми проводимо конкурс врожайності «Піонер Максимум» вперше на території України. В українських сільгосппідприємствах працюють успішні і досвічені спеціалісти, які при використанні сучасних технологій можуть отримувати рекордно високі врожаї. В українських фермерів є розуміння того, як забезпечити максимальні показники і зробити бізнес успішним, а ми, в свою чергу, готові полегшити їм роботу, пропонуючи високоінноваційні гібриди Pioneer. Завдяки конкурсу ми зможемо відстежити найкращі результати та довести, що здобутки 90-річної історії Pioneer акумулюються у високоякісних гібридах, забезпечуючи клієнтам максимальну продуктивність та прибутковість».   

Термін подачі заявок на участь у конкурсі триває до 01 липня 2016 року. З питань подачі заявки господарства мають звертатися до представників компанії DuPont Pioneer в своєму регіоні. Також заявку можна знайти за посиланням. З більш детальними умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті www.pioneer.ua.

1E7C9A43-CCDF-D130-C20B-145D2CF6CDB3