Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Дослідження кукурудзи DuPont Pioneer показали переваги врожайності при посусі

Насіння гібридів Optimum® AQUAmax® підвищують врожайність у середньому на 6% в умовах браку водних ресурсів.

 

БРЮССЕЛЬ, Бельгія – 26 березня 2015 р. компанія DuPont Pioneer оголосила про те, що журнал Journal of Crop Science опублікував результати багаторічного дослідження з оцінки гібридів кукурудзи в умовах посухи або обмежених водних ресурсів. Результати науково продемонстрували ефективність гібридів бренду Pioneer® Optimum® AQUAmax®, які допомагають фермерам досягати більш стабільних урожаїв в умовах посухи і високої урожайності в сприятливих умовах вирощування.

 

«Завдяки цим та суміжним дослідним зусиллям DuPont Pioneer робить реальний прогрес у розумінні того, що сприяє стійкості до посухи. Це допоможе і надалі надавати сильні гібриди кукурудзи для виробників в усьому світі і в Європі зокрема», - повідомив Джефф Роу, Регіональний директор DuPont Pioneer в Європі.

 

Міжнародне співтовариство стикається з завданням стійкого збільшення виробництва продуктів харчування, яке включає задоволення потреб зростаючого населення в умовах несприятливих змін навколишнього середовища. В усьому світі вода є найбільш обмежуючим фактором сільського господарства і харчової продуктивності, в результаті чого щорічні втрати врожаю через посуху сягають 13 мільярдів доларів. Крім того, в Європейському Союзі брак води і посуха все частіше стають широко поширеним явищем. Як повідомляє Генеральний директорат з питань довкілля Європейської комісії, через брак води в Європі за останні тридцять років збитки від посухи склали 100 мільярдів євро. Комісія очікує подальшого погіршення ситуації з водними ресурсами в Європі, якщо температура продовжить зростати в результаті зміни клімату. Брак води – це не тільки проблема окремих регіонів, тепер він стосується і всіх 500 мільйонів європейців.

 

Основні висновки дослідження

 

Багаторічне дослідження включає комплексні наукові дослідження по керуванню середовищем, промислову оцінку польових дослідів і вивчення густоти посіву. Понад 10 700 американських ферм надали вичерпні дані для порівняння 78 гібридів Optimum® AQUAmax® з 4200 зразками гібридів-лідерів галузі, що використовуються виробниками по всьому кукурудзяному поясі.

 

В експериментальних господарствах врожайність гібридів Optimum® AQUAmax® в середньому на 6,5% вище в умовах обмежених водних ресурсів і на 1,9% вище за сприятливих умов вирощування.

В умовах обмежених водних ресурсів гібриди Optimum® AQUAmax® сформували кращу врожайність в ситуаціях з вищою густотою рослин (тобто, більше рослин на гектар) в порівнянні з іншими гібридами. Перевага врожайності гібридів Optimum® AQUAmax® в порівнянні з іншими гібридами ставала більшою зі зростанням густоти рослин.

 

«Дослідники Pioneer провели значне дослідження, що є частиною нашої незмінної прихильності зберегти або поліпшити врожайність, мінімізувати ризик для виробників в умовах обмеженої вологи і допомогти вирішенню глобальних харчових та продовольчих потреб у стійкій системі», - сказав Арло Томпсон, Директор з досліджень кукурудзи DuPont Pioneer в Європі.

 

«В Європі ми продаємо продукцію Optimum® AQUAmax® з 2012 року з великим успіхом, - розповів Роу. - За цей час все більше і більше клієнтів визнали переваги наших продуктів і агрономічну підтримку. Це демонструє те, що європейські фермери цінують наявність доступу до інноваційних рішень, що надаються нашими новими провідними селекційними програмами».

 

Попит на гібриди Optimum® AQUAmax® в Європі, як очікується, залишиться сильним, оскільки продукти продовжують показувати сильні результати в будь-яку погоду.

 

Посилання:

Environment Directorate General of the European Commission http://ec.europa.eu/environment/water/quantity/scarcity_en.htm

 

Boyer, J.S., P. Byrne, K.G. Cassman, M. Cooper, D. Delmer, T. Greene, et al., 2013.   The U.S. drought of 2012 in perspective: A call to action. Global Food Security 2(3):139-143.  doi.org/10.1016/j.gfs.2013.08.002


Lott, N., and T. Ross, 2000. NCDC Technical Report 2000-02, A Climatology of Recent Extreme Weather and Climate Events. [Asheville, N.C.]: National Climatic Data Center.

1FA39787-6D8F-54E3-922E-84587FE82F13