Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer розповіла про інновації у соняшнику під час VII зустрічі Медіа Клубу

22 липня насіннєва компанія DuPont Pioneer Україна провела VII зустріч із журналістами аграрної галузі в рамках Медіа Клубу, започаткованого компанією в 2014 році. Цього разу темою зустрічі стала культура соняшнику та інновації, котрі впроваджує DuPont Pioneer у його вирощування.

Зустріч з учасниками Медіа Клубу під назвою «Впроваджуємо інновації у соняшнику» розпочалася з презентацій експертів компанії в Київському офісі DuPont Pioneer. Спікери поділилися з представниками ЗМІ інформацією про історію культури соняшнику, розповіли по місце України у світовому виробництві та основні тенденції вирощування цієї культури в нашій країні. Окрема увага була приділена інноваційним розробкам компанії та виробництву високоякісного насіння соняшнику, що стало можливим завдяки ефективному використанню сучасних наукових доробок DuPont Pioneer.

««Наука і сервіс для Вашого успіху» - саме цей девіз компанії DuPont Pioneer якнайкраще відображає її прагнення до створення інноваційного продукту, що не просто буде відповідати викликам часу, а випереджатиме їх, - розповідає Сергій Резніченко, Керівник департаменту маркетингу DuPont Pioneer Україна. – Як лідер галузі DuPont Pioneer швидко адаптує та постійно вдосконалює селекційні програми відповідно до потреб наших фермерів, аби кожен виробник зміг дібрати необхідний гібрид, що забезпечить високу ефективність врожаю та, як наслідок, – добрі прибутки».

Не так давно, у 1991 році у Франції було продано перший високоолеїновий гібрид соняшнику Pioneer®, а вже сьогодні з кожним роком все більше європейських країн нарощують обсяги виробництва олії з такого соняшнику, і Україна не є винятком. «При цьому високоврожайні високоолеїнові гібриди соняшнику Pioneer® мають один з найвищих потенціалів врожайності та високий вміст олеїнової кислоти до 92%, - продовжує Сергій Резніченко. – Мало кому відомо, але за вмістом корисних властивостей олія із висоолеїнового соняшнику нічим не поступається такій популярній оливковій, а за деякими показниками навіть є більш досконалим її природнім аналогом».

Головні проблеми соняшнику в Україні – вовчок соняшниковий, хвороби та бур’яни. Тож останнім часом все більшого значення набувають технології з вирощуванням стійких гібридів. Компанія DuPont Pioneer – це лідер в сегментах соняшнику, стійкого до нових рас вовчку в Україні. Володимир Андрущенко, Менеджер з агрономічних питань DuPont Pioneer Україна, зазначив: «Цього року пропозиція Pioneer® в нашій країні збагатилась кількома новими гібридами, котрі входять до особливої лінійки Pioneer PROTECTOR®. Завдяки високому рівню толерантності та стійкості до хвороб і паразитів ці гібриди значно зменшують ризики, які виникають при вирощуванні соняшнику. Саме вирощування таких гібридів допомагає забезпечити виробникам максимальний рівень безпеки, що стало можливим завдяки впровадженню методів сучасної генетики та селекції».

З метою більш детального ознайомлення з культурою соняшнику після презентації учасники Медіа Клубу DuPont Pioneer відвідали поле у Рокитнянському районі, де змогли на власні очі оцінити переваги продуктів, що представлені в портфелі провідної насіннєвої компанії.

Нагадаємо, що Медіа Клуб DuPont Pioneer був заснований у березні 2014 року та проводиться на регулярній основі з метою сприяння успішній комунікації та формування відкритого діалогу між фахівцями аграрного ринку – представниками засобів масової інформації та експертів компанії DuPont Pioneer.

2625A580-3AAC-350C-E19C-DB881F9F5D89