Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer відкриває інноваційний Технологічний центр з вивчення польових культур у Севільї, Іспанія

Інвестиції дозволять Pioneer забезпечити європейських фермерів продуктами і технологіями, які найбільш адаптовані до їхніх потреб

СЕВІЛЬЯ, Іспанія, 21 вересня 2016 р. - Сьогодні компанія DuPont Pioneer святкує відкриття Технологічного центру з вивчення польових культур у Севільї, Іспанія. Експертні дослідники Центру будуть зосереджені на продовженні підвищення врожайності і розширенні лінійки Pioneer Protector®, яка в даний час пропонує рішення для основних шкідників соняшнику.

У поєднанні з однією з найбільших в Європі мереж випробувань в різних агрокліматичних зонах і кваліфікованих фахівців з продажу, новий центр дає Pioneer унікальну можливість краще забезпечити виробників гібридами і технологіями, найбільш адаптованими до їх місцевих потреб.

"Інвестиції в цей передовий дослідний центр у Севільї демонструють нашу незмінну прихильність до інновацій," - сказав Алехандро Муньоз, Віце-Президент з глобальної комерційної діяльності компанії DuPont Pioneer. "Вкрай необхідна робота на об'єкті дозволить забезпечити нашим клієнтам продовжувати використовувати найпередовіші доступні продукти і досягати стійких приростів врожаю з року в рік", - продовжив Муньоз.

У співпраці з науково-дослідними центрами Pioneer в регіоні і по всьому світу, Технологічний центр у Севільї зосередиться на значному прискоренні розробки продуктів соняшнику за рахунок використання найпередовіших технологій вирощування і генетичного фонду. З відмінною селекцією і можливостями щодо інтеграції ознак, ці селекційні технології мають потенціал постачати продукцію з подвоєною швидкістю приросту врожаю в порівнянні з існуючими методами селекції.

"Новий науково-дослідний центр у Севільї дозволить Pioneer забезпечити фермерам доступ до останніх інновацій у генетичній стійкості," - повідомив Арло Томпсон, Директор з досліджень в Європі компанії DuPont Pioneer. "Все це призведе до зниження ризиків втрат врожаїв і прибутковості, а також до надійного захисту культур", - додав Томпсон.

Компанія Pioneer інвестувала майже 10 мільйонів доларів США в науково-дослідний центр у Севільї, в якому на даний час працюють 16 штатних співробітників і додатковий сезонний персонал для підтримки як науково-дослідної роботи, так і складської діяльності.

Широкі селекційні і випробувальні потужності Pioneer в Європі з більш ніж 100 000 дослідних ділянок по всьому регіону дозволять європейським клієнтам вирощувати найбільш продуктивні гібриди соняшнику, які відповідають усім вимогам і умовам, в тому числі придатні для дуже ранніх строків дозрівання і посушливих умов.

Крім соняшнику, в Технологічному центрі з вивчення польових культур у Севільї Pioneer оцінює гібриди кукурудзи бренду Pioneer® з толерантністю до посухи. Існує багато механізмів, які сприяють підвищенню стійкості до посухи, і головна мета компанії Pioneer - впровадити широку базу природних ознак для забезпечення стабільності прибутковості для наших клієнтів. Гібриди бренду Pioneer® Optimum® AQUAmax® містять цільові природні особливості, які дозволяють кукурудзі підвищити ефективність використання води при низькій забезпеченості вологою, і пропонують фермерам більшу стабільність врожайності і підвищення врожайності в умовах з обмеженими водними ресурсами.

 

Лабораторія по відновленню ембріонів

 

Патологічна лабораторія

 

Зрошення

 

Затарені рослини

29353202-0516-D67C-0EB1-28A60EADF47B