Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer відкриває другу лінію виробництва кукурудзи в Стасях

СТАСІ, Україна, 22 вересня 2014 р.  Компанія DuPont Pioneer завершила будівництво другої лінії виробництва кукурудзи, розширивши виробничий комплекс у с.Стасі, Україна. Ці інвестиції у 11 мільйонів доларів США є подальшою підтримкою зростаючого попиту споживачів на гібриди насіння кукурудзи бренду Pioneer® в Україні.

Друга виробнича лінія складається з лінії приймання, зняття обгортки та сортування, сушарки; крім того, була збільшена ємність складу насипного збереження насіння. Це устаткування повністю розроблене таким чином, щоб бути дружнім до навколишнього середовища, адже воно ефективно використовує енергетичні ресурси, має низький рівень шумності та відповідає міжнародним технічним стандартам. 

«Цей рік був сповнений викликами для нашого українського бізнесу, зважаючі на загально відомі політичні та економічні складнощі. Ми мали забезпечити безпеку наших співробітників, безперебійну роботу бізнесу та зробити все можливе, щоб надати місцевим споживачам наші найкращі продукти. Завдяки кожному з наших співробітників та бізнес-партнерів в Україні ми мали змогу успішно завершити цей проект та зробити крок вперед назустріч нашому зростанню в цій країні. Це чітко демонструє відданість DuPont Pioneer продовжувати інвестування в Україну», – повідомив Джефф Роуі, Директор регіону Європа компанії DuPont Pioneer.

Компанія DuPont Pioneer офіційно відкрила насіннєвий виробничий комплекс у с.Стасі 11 червня 2013 року. На першому етапі компанія інвестувала 40 мільйонів доларів США в найбільш сучасний завод з метою підтримати розвиток локального продукту та допомогти українським фермерам збільшити продуктивність та прибутковість.  Цей комплекс, що побудований у найбільш продуктивному кукурудзяному та соняшниковому регіоні світу, забезпечує українських фермерів продуктами найвищої якості з метою задоволення їхніх потреб.

2ABF8671-371A-0369-537B-E46E1C2D2D46