Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

VI зустріч Медіа Клубу DuPont Pioneer відбулася на виробничому комплексі в с.Стасі

28 квітня відбулася VI зустріч Медіа Клубу DuPont Pioneer, яка була організована у форматі виїзного засідання на території насіннєвого виробничого комплексу в с.Стасі Диканського району Полтавської області. В рамках прес-заходу на тему «Контролюємо якість виробництва» експерти компанії спільно з представниками українських національних і регіональних ЗМІ змогли обговорити актуальні питання контролю якості та стандартів виробництва.

 

Під час Медіа Клубу обговорювалися стратегічні пріоритети компанії DuPont Pioneer, ключове місце серед яких займає розробка інноваційних продуктів і рішень. Як світовий лідер, компанія орієнтується на вирішення глобальних проблем у світовій картині продовольчої безпеки за допомогою науки та інновацій.

 

«Відносини між DuPont Pioneer і Україною є міцними завдяки цілеспрямованості, працьовитості та професіоналізму наших співробітників і сільгоспвиробників України. Наша компанія інвестує у виробничі об'єкти, допомагаючи українській економіці. Більш того, DuPont Pioneer поставляє наукові рішення для наших клієнтів, керуючи бізнесом так, щоб зберегти ресурси Землі та встановити справедливі відносини з місцевими громадами, - зазначив Лайош Бонцок, менеджер з виробництва DuPont Pioneer в Європі. - Ми продовжуємо відкритий діалог з мешканцями села Стасі та розвиваємо наші ініціативи з корпоративної соціальної відповідальності. Так, цього року ми вирішили створити сприятливі умови для навчання дітей села. Мета проекту полягає у створенні належних та якісних освітніх умов у Стасях шляхом оснащення місцевої гімназії та дитячого садка енергозберігаючими вікнами та сучасними навчальними пристроями».

В рамках заходу Микола Книш, агроном DuPont Pioneer, розповів про виробництво насіннєвої сировини та контроль якості насіння, який здійснюється на кожному етапі. Як зазначив спікер, стандарти виробництва компанії сфокусовані на досягненні максимально можливої генетичної чистоти.

 

Володимир Сальников, керівник виробничого комплексу DuPont Pioneer у с.Стасі, розповів про виробничі одиниці заводу, розширення якого триває. Представник компанії детально описав виробничий ланцюжок і систему відстеження та контролю гібридів, а також етапи лабораторних аналізів, які здійснюються як у с.Стасі, так і у м.Парндорф (Австрія) та м.Оссон (Франція).

 

Під час екскурсії підприємством журналісти мали можливість побачити унікальне обладнання сучасного виробничого комплексу, що забезпечує високу ефективність виробництва та безпеку для природи.

 

Медіа Клуб DuPont Pioneer був заснований у березні 2014 року та проводиться на регулярній основі з метою сприяння успішній комунікації та формування відкритого діалогу між фахівцями аграрного ринку - представниками засобів масової інформації та експертів компанії DuPont Pioneer.

 

2E7EE3DF-2097-680D-E81B-1F65526224B7