Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Сільгоспвиробник з Вірджинії побив світовий рекорд по врожайності кукурудзи з гібридом Pioneer® P1197AM™

Виробники, що використовують насіння бренду Pioneer, виграли вісім національних нагород у Національному конкурсі Національної асоціації виробників кукурудзи.

 

Національна асоціація виробників кукурудзи (НАВК) оголосила, що Девід Хула з Чарльз Сіті, штат Вірджинія (США), побив світовий рекорд з врожайності кукурудзи з 532 бушелями на акр (33,4 т\га), використовуючи бренд кукурудзи Pioneer® P1197AM™ на своїй конкурсній ділянці 2015 року. Це третій рік поспіль, коли Хула досягає рекордних врожаїв, висіваючи кукурудзу бренду Pioneer®. В цілому, НАВК надала вісім національних і 218 штатних нагород виробникам, які використовують насіння бренду Pioneer® і увійшли до щорічного Національного конкурсу з врожайності кукурудзи.

 

Лінійка кукурудзи бренду Pioneer® P1197 є лідером з врожайності на більшій частині території кукурудзяного поясу, забезпечуючи виробників лідируючими врожаями і надійною агрономією в більшості умов вирощування. Ця високопродуктивна лінійка, адаптована як для півночі, так і для півдня у своїй групі стиглості 111 CRM, і доступна в різних наборах характеристик гібридів для задоволення потреб виробників в захисті від комах. Продукт, що переміг, P1197AM™, являє собою інтегрований продукт з солідним агрономічним фундаментом, який дозволяє здійснювати надземний контроль боротьби з комахами, що забезпечує більш високу стійкість до вилягання і листяних хвороб. Він гарантує отримання високої врожайністі як на посушливих, так і на зрошуваних землях. Лінійка P1197 доступна на всій території кукурудзяного поясу. Поряд з національним урожаєм-переможцем пана Хули, 40 штатних нагород конкурсу були присуджені виробникам, які використовували продукти цієї лінійки в 2015 році, в тому числі 12 перших місць.

 

«Результати НАВК цього року і рекордний врожай Девіда Хули підтвердили те, що ми чуємо від виробників з моменту виведення на ринок в 2014 році - продукція Р1197 бренду Pioneer® є переможцем для багатьох виробників на більшій частині кукурудзяного пояса, - розповів Стів Рено, Віце-президент, Регіональний директор по США та Канаді компанії DuPont Pioneer. - Наші названі НАВК переможці 2015 продемонстрували силу зародкової плазми Pioneer і набору характеристик гібридів у поєднанні з командою професіоналів, яка знаходиться поруч з клієнтами протягом усього сезону, допомагаючи їм досягти максимальної продуктивності».

 

P1197 є однією з 33 різних лінійок продукції бренду Pioneer®, які виробники використовували при участі в національних та штатних категоріях Конкурсу врожайності НАВК в 2015 році. На додаток до високої продуктивності P1197 в 2015 році, багато виробників отримали успішні результати з гібридами Pioneer® P0801 в Західному кукурудзяному поясі і P0157, яке також широко адаптовано на північ і південь від зони 101 CRM. Обидва забезпечують відмінні результати врожаю в більшості штатів кукурудзяного пояса. Виробники, які сіють продукцію бренду Pioneer®, показали більше результатів, які перевищили 300 бушелів на акр, ніж користувачі якої іншої марки, що взяли участь у конкурсі цього року. Виробники Pioneer також відвезли додому більше половини штатних нагород з більшою частиною перших місць в порівнянні з усіма іншими насіннєвими брендами.

 

«Ми дуже пишаємося нашими героями з врожайності Pioneer, які привезли додому ще один рекорд з врожайності в 2015 році, - сказав Рено. - У рік, коли ціни на кукурудзу та умови в Північній Америці були мінливі, виробники змогли захистити свої фінансові інтереси з високоприбутковими продуктами марки Pioneer®, які відповідали умовам вирощування і технологіям, що застосовувалися».

 

Новітні та найефективніші продукти кукурудзи бренду Pioneer® будуть доступні виробникам у своїй більшості в лінійці 2016 року.

 

Конкурс з врожайності кукурудзи НАВК є щорічним національним конкурсом серед виробників кукурудзи США, який проводиться з метою популяризації сучасних високоврожайних гібридів кукурудзи. Він також сприяє розвитку стійко нових та інноваційних технологій обробітку культури, які призводять до підвищення врожайності та прибутковості. Виробники змагаються в шести класах виробництва кукурудзи, у тому числі в незрошуваних, no-till / strip-till незрошуваних, зрошуваних і no-till / strip-till зрошуваних класах.

 

 

Для того щоб ознайомитися зі списком національних переможців, результатами врожайності та продукцією, відвідайте pioneer.com/ncga.

Для того щоб більше дізнатися про Національну асоціацію виробників кукурудзи, відвідайте ncga.com.

3D755491-90ED-9767-6C97-2FF10920AB6C