Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer зміцнює позиції в Україні

10 грудня 2015 р. міжнародна насіннєва компанія DuPont Pioneer провела VIIІ Медіа Клуб з журналістами аграрної галузі України. Цього разу приводом для зустрічі стало знайомство з новим Регіональним директором по Європі Паоло Барбієрі, підведення підсумків роботи за рік та визначення планів розвитку компанії від керівників українського офісу Олени Дуніної та Романа Нижника.

 

Зустріч з учасниками Медіа Клубу почалася зі знайомства і презентацій експертів компанії. Паоло Барбієрі, Регіональний директор DuPont Pioneer по Європі, розповів про основні цінності компанії, етапи її розвитку і діяльності в Європі, а також про глобальні тенденції у сільському господарстві. Крім того, він звернув увагу на виклики, з якими стикається агропромисловий комплекс: «За останні 10 років населення Землі виросло на 13%, споживання зернових збільшилося на 29%, а зростання посівних площ у світі склало лише 10%. Відповідно, перед нами стоїть завдання більш продуктивно використовувати наявні площі, щоб задовольнити зростаючий попит. Саме з цією метою компанія Pioneer направляє сотні мільйонів інвестицій в наукові розробки насіннєвого матеріалу, пропонуючи фермерам насіння, яке дає максимальну врожайність в різних грунтово-кліматичних умовах».

 

Олена Дуніна, Генеральний директор DuPont Pioneer Україна, поділилася деталями, чому саме Україна є стратегічним ринком для компанії в глобальному аспекті і якими методами вона налагоджує роботу із клієнтами навіть при нестабільній економічній ситуації: «Потенційно Україна здатна забезпечити продовольством 140-145 млн. осіб, що на 100 млн. осіб перевищує населення нашої країни. Розуміючи стратегічну важливість роботи в Україні та враховуючи непросту економічну ситуацію, з якою вимушено зіткнулися сільгоспвиробники, ми використовуємо різноманітні фінансові інструменти для підтримки міцних і надійних відносин з клієнтами. Наша компанія надає відстрочку оплати на період сезону із гнучкими умовами, переводить частину знижок з після-сезонних на передсезонні. У цьому сезоні ми також вперше фіксуємо ціни в гривні, дозволивши таким чином клієнтам уникнути валютних ризиків, - зазначила Олена Дуніна. - Якість насіння Pioneer® завжди було еталонним, допомагаючи отримувати високі врожаї. Ми хочемо, щоб у кожного сільгоспвиробника був доступ до чудової генетики».

 

Крім високоякісного насіння, компанія Pioneer надає на українському ринку унікальний агрономічний сервіс завдяки розвиненій мережі агрономів-консультантів. Роман Нижник, Керівник департаменту продажів і маркетингу DuPont Pioneer Україна, повідомив, що в 2015 році компанія вдосконалила територіальне планування: «Ми виділили 6 регіонів у контексті масштабу сільгоспплощ, природно-кліматичних умов, обласного устрою країни, і закріпили за регіонами певну самостійність через відповідне розміщення наших робочих сил. Свого роду децентралізація дозволяє регіональній команді бути ще ближче до клієнта, оперативно реагувати на запити та приймати гнучкі рішення».

 

За словами Романа Нижника, в сезон 2016 року компанія Pioneer входить з оновленим асортиментом продукції, і частина гібридів нового сезону вироблені в Україні на сучасному заводі DuPont Pioneer в с. Стасі (Полтавська обл.). Для ефективного планування поставок третій сезон поспіль компанія пропонує клієнтам скористатися унікальною системою прогнозування «Піонер Плюс», яка дає їм можливість отримувати додаткові бонуси у вигляді нових і популярних гібридів сучасної селекції.

 

Нагадаємо, що Медіа Клуб DuPont Pioneer був заснований у березні 2014 року і є унікальним майданчиком для прозорої комунікації між спікерами компанії та представниками засобів масової інформації. Експерти DuPont Pioneer надають аналіз ситуації на насіннєвому ринку України, відмічають ключові тенденції та інформують про діяльність компанії, ведучи відкритий діалог між бізнесом і суспільством.

3EF9A5A5-7193-B0FD-62A1-F545A8A9F1F9