Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer Україна долучилася до створення рекорду України

14 липня 2017 р. Національним реєстром рекордів України зафіксовано «Найбільше зображення карти України, вирізане в кукурудзяному полі», що розташоване у м.Київ на території учбово-розважального агропарку «Кукулабія». Кукурудзяний лабіринт виріс з насіння міжнародної компанії DuPont Pioneer, яка надала для створення рекорду насіння гібриду PR37N01 та супроводжувала процес професійними консультаціями.

«Кукурудзяний лабіринт – це свого роду твір аграрного мистецтва, дуже непроста робота, яка вимагає не лише використання передової генетики насіння, але і дотримання технологій вирощування і сприятливих погодних умов. Ми вдячні організаторам за цю ініціативу, яка мала неабиякий успіх минулого року і, впевнена, залучить ще більше відвідувачів у нинішньому сезоні. Чудова ідея нагадати, що Україна – це потужна аграрна країна, а сільське господарство може бути цікавим. Ця сфера потребує активного залучення молоді, і ми вважаємо, що саме через подібні ініціативи ми зможемо пробудити в дітях цікавість до сільськогосподарської науки», - розповіла Олена Дуніна, директор DuPont Pioneer Україна.

Компанія Pioneer була заснована 90 років тому у США як перша компанія з розробки та продажу гібридного насіння кукурудзи. Історія компанії DuPont Pioneer в Україні почалася у 1959 році, коли Микита Хрущов відвідав американський штат Айова і повернувся до СРСР із чітким баченням подальшого розвитку сільського господарства. Він привіз із собою гібриди кукурудзи торгової марки Pioneer, та завдяки цій історичній події у 1970-х роках Радянський Союз почав купувати у компанії Pioneer інбредні лінії кукурудзи, які використовувалися в селекційних програмах радянських науково-дослідних інститутів рослинництва. На сьогоднішній день компанія інвестувала в Україну понад 56 млн дол США, має сучасний завод з виробництва насіння у с.Стасі Полтавської області та науково-дослідну станцію в с.Любарці Київської області. Українські сільгоспвиробники широко знають компанію Pioneer як виробника та постачальника високоякісного насіння кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку  та інокулянтів для годівлі тварин.

Для створення рекордного кукурудзяного лабіринту у вигляді карти України на більше ніж 4,5 га було висіяно 640 000 насінин середньопізнього гібриду кукурудзи PR37N01 із ФAO 390. Цей гібрид було обрано через довгий вегетаційний період та гарний «стей-грін» ефект, який дозволить лабіринту довго залишатися зеленим. В цілому для найкращого зображення насіння Pioneer було висіяне із подвійною густотою. Довжина стежок великого лабіринту складає 1538 м.

***

Унікальний парк агроатракціонів «Кукулабія» був заснований минулого року. Головною розвагою агропарку є лабіринт, вирізаний у кукурудзяному полі. Торік лабіринт займав площу 40000 кв. м і мав вигляд Великого Герба України з надписом "Єдина Країна!". Цього року організатори побили свій же рекорд України, збільшивши площу атракції до 45000 кв.м. Лабіринт виконаний у вигляді карти України і має напис «Мандруй країною!», загальна довжина стежок сягає 1538 м. У «Кукулабії» також розташовані мотузковий лабіринт, солом’яна гірка, басейн із сіном, дитячі майданчики та атракціони, батут, зона релаксу з гамаками серед дерев, фуд-корт та зона для пікніка з м’якими пуфами. Загалом в агропарку функціонує понад 30 локацій для активного відпочинку та розваг. В рамках програми соціальної відповідальності бізнесу організатори надають можливість для безкоштовного відпочинку дітей з дитячих будинків та сімей, які були вимушено переїхали із зони АТО. Агропарк працює у вихідні і святкові дні з 15 липня по 1 жовтня 2017 за адресою: вул. Кільцева дорога, 110А, що на території ринку «Столичний». Офіційний сайт агропарку «Кукулабія»: www.kukulabia.kiev.ua.

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»®. Більш детальна інформація про компанію на сайті: www.pioneer.com/ukraine.   

 

Компанія DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища. Додаткова інформація про компанію DuPont та її прихильність всебічним інноваційним рішенням на сайті www.dupont.com.  

 

***

Овальний логотип DuPont, DuPont™, «Наука і сервіс для Вашого успіху»® і PIONEER® є зареєстрованими торговими знаками компанії DuPont або її афілійованих осіб.

450E0D46-5843-5854-B692-1E604329CD13