Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Олена Дуніна увійшла в топ-3 найкращих фінансових директорів агросектора України

Генеральний директор DuPont Pioneer Україна Олена Дуніна, яка до 16 червня 2015 року займала позицію Фінансового директора компанії, увійшла в трійку лідерів-фінансистів аграрного сектора відповідно до рейтингу TOP CFO UA, складеним порталом delo.ua.

Згідно методології рейтингу оцінювалися фінансові показники компаній з 20 промислових галузей країни. В цілому в оцінці взяли участь понад 500 компаній. Складений список пройшов ранжування за результатами фінансової звітності.

Визнання Олени Дуніної однією з кращих фінансових директорів України - результат її успішної роботи з розвитку фінансової функції в компанії DuPont Pioneer Україна. На професійному рахунку Олени - більше 15 років роботи на вищих посадах в управлінні економікою і фінансами, а також успішне впровадження міжнародних фінансових звітних стандартів.

З 16 червня 2015 року Олена Дуніна призначена Генеральним директором DuPont Pioneer Україна. На цій посаді Олена відповідає за всі фінансові та адміністративні питання Pioneer в Україні, в тому числі фінансове планування, бізнес-аналіз, адміністрування продажів, відносини з інвесторами, внутрішній аудит.

Олена почала свою кар'єру в компанії DuPont в 2012 році і працювала Фінансовим директором DuPont Pioneer в Україні та Росії, керуючи фінансами підрозділу Східна Європа. Серед значущих проектів в компанії - впровадження ексклюзивних фінансових проектів та їх адаптація до бізнес-умов України, реалізація завдань, спрямованих на зменшення собівартості продукції і підвищення операційної ефективності діяльності, а також впровадження фінансових та кредитних інструментів з метою підтримки українських фермерів.

До роботи в Pioneer в кар'єрному списку Олени - посада Генерального та Фінансового директора компанії ДП «АВТО Інтернешнл».

Олена з відзнакою закінчила Київський національний авіаційний університет за спеціальністю «Економіка та фінанси». Пройшла навчання на спеціалізованих тренінгах глобального лідерства в японській корпорації за сприяння американської бізнес-школи, а також на курсі з IAS/GAAP бюджетування і звітності. У 2014 році з відзнакою закінчила навчання за програмою МБА для фінансистів британського університету Шеффілд.

«Мені дуже приємно отримати визнання від колег в рамках рейтингу delo.ua. Фінансовий успіх - це одна з граней загального успіху, досягнутого всією нашою згуртованою командою DuPont Pioneer Україна», - прокоментувала свою номінацію Олена Дуніна.

49024021-0401-E2E0-BFC1-A4707E767517