Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Паоло Барбієрі призначений Регіональним директором по Європі DuPont Pioneer

З 1 липня 2015 року Паоло Барбієрі, Бізнес-директор по Центральній та Східній Європі, призначений Регіональним директором по Європі. Джефф Роу, Регіональний директор по Європі, переїжджає в США і переходить на посаду Віце-президента зі стратегічних послуг і ринків.

Відповідно до завдань DuPont Pioneer підвищити фокус на ключових ринках в Європі і збільшити ефективність продажів і маркетингу, з метою зміцнення виконання цілей компанії, а також у зв'язку з переїздом Джеффа Роу в США, з 1 липня 2015 року набувають чинності наступні організаційні зміни.

Паоло Барбієрі призначений Регіональним директором по Європі компанії DuPont Pioneer. На цій посаді Паоло відповідає за керівництво бізнес-операціями в Європі. Він координує і керує європейською командою менеджменту Pioneer, в тому числі функціональними напрямами бізнесу, такими як продажі та маркетинг, supply chain, виробництво, дослідження, юридичний напрямок, комунікації, зв'язки з органами державної влади, управління персоналом, фінанси та адміністрування. Паоло почав свою кар'єру в компанії DuPont в 1990 році і працював на різних позиціях в різних країнах. До нового призначення з 2013 року Паоло Барбієрі був Директором з розвитку бізнесу в Центральній та Східній Європі компанії DuPont Pioneer. Він очолював управлінську команду бізнес-підрозділу, а також функціональні області, такі як продажі та маркетинг, виробництво і supply chain, наука і дослідження, та інші функціональні напрямки.

"Я радий очолити європейський регіон DuPont Pioneer, який протягом багатьох років показує видатні результати і є одним з найпродуктивніших регіонів у бізнесі Pioneer. Сьогодні головне завдання нашої команди полягає в тому, щоб продовжити зростання на європейських ринках, поліпшити наші послуги і стати ще ближче до клієнтів ", - прокоментував своє призначення Паоло Барбієрі.

Джефф Роу, Регіональний директор по Європі, переїжджає в США і призначений Віце-президентом зі стратегічних послуг і ринків. З 2011 року Джефф керував бізнес-операціями DuPont Pioneer в Європі, роблячи позитивні зміни в період нестабільних економічних, ділових і політичних умов в регіоні.

Під керівництвом Джеффа європейська команда досягла зростання операційного прибутку, зміцнюючи Ключові Цінності і працюючи відповідно до нормативів. Джефф направляв європейський бізнес на курс довгострокового успіху шляхом розвитку нових пріоритетних ринків, підтримки розвитку персоналу та покращення ефективності продажів в регіоні.

51D12539-A949-913C-F2D2-B4C245D30339