Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Рада директорів компанії DuPont призначила Едварда Бріна на пост Голови Ради директорів

Рада директорів компанії DuPont оголосила про призначення Едварда Бріна на пост Голови Ради директорів та Головного виконавчого директора, яке набирає чинності негайно. Брін був призначений Тимчасово виконуючим обов'язки Голови Ради директорів та Головного виконавчого директора DuPont 16 жовтня 2015р., а в лютому 2015р. він увійшов до Ради директорів компанії. 

"Едвард Брін прийшов у DuPont, володіючи великим досвідом керівництва і заслугами у сфері збільшення прибутковості компаній. Працюючи на постах Головного виконавчого директора в різних галузях, шляхом реалізації великих стратегій, спрямованих на зростання продажів і роботу з продуктовими лінійками, він незмінно домагався видатних успіхів. Приєднавшись до Раді директорів DuPont, а також перебуваючи на посаді Тимчасово виконуючого обов'язки Голови Ради директорів та Головного виконавчого директора, Едвард був активно залучений у започаткований процес трансформації DuPont,"- заявив Член Ради директорів DuPont Александер Катлер. - "Рада директорів прийшла до висновку, що Брін є підходящою кандидатурою на роль керівника компанії. Ми задоволені призначенням такого досвідченого кандидата, який керуватиме DuPont на наступній стадії розвитку компанії". 

"З моменту приєднання до Ради директорів і протягом останнього місяця на посту Тимчасово виконуючого обов'язки Голови Ради директорів та Головного виконавчого директора, я мав можливість переконатися в основних перевагах, істотних досягненнях і майбутньому потенціалі DuPont," - заявив Брін. - "Я готовий до майбутньої роботи з командою і Радою директорів DuPont на шляху реалізації цього потенціалу з метою задоволення очікувань наших клієнтів і акціонерів. Незважаючи на стислі терміни з реалізації плану з повернення капіталу акціонерам, у короткостроковій перспективі ми маємо намір підтримувати наші тісні відносини з клієнтами для створення потрібних їм рішень за допомогою інновацій DuPont". 

З 2002 по 2012 рр . Брін займав пост Головного виконавчого директора компанії Tyco International. Він керував створенням і реалізацією великого плану з перетворення Tyco в лідера ринку, яким вона є в даний час, відродивши компанію, яка перебувала на межі банкрутства і відновивши довіру до її бренду. Під час перебування на посаді керівника компанії, Брін керував успішним процесом реструктуризації, що включав відділення компаній Covidien, Tyco Connectivity, ADT Corporation і об'єднання компаній Tyco Flow Control і Pentair.

До приходу в компанію Tyco, Брін займав вищі керівні посади в компанії Motorola, включаючи пост Президента та Головного операційного директора, а також в компанії General Instrument, включаючи позиції Голови Ради директорів, Президента та Головного виконавчого директора. Під час роботи в General Instruments, реалізуючи стратегію по зростанню продажів, він сприяв створенню довгострокової прибутковості компанії. Брін є володарем численних нагород в галузі керівництва, увійшовши в рейтинг ста «Найвпливовіших людей в області стандартів етичного ведення бізнесу» за версією Інституту Етики (Ethisphere Institute).

Компанія DuPont (NYSE: DD) збагачує ринок досягненнями науки і техніки світового класу у вигляді інноваційної продукції, матеріалів і послуг з 1802 року. Компанія переконана, що співпраця зі споживачами, урядами, громадськими організаціями та видатними вченими сприяє вирішенню таких загальносвітових завдань, як забезпечення світового населення достатньою кількістю корисного для здоров'я продовольства, зменшення залежності від викопних видів палива, а також захист життя і охорона навколишнього середовища. Подробиці про компанію DuPont та її прихильність всеосяжним інноваціям представлені на офіційному сайті http://www.dupont.com.

Прогнозні заяви

Даний прес-реліз містить прогнозні заяви, які можуть бути ідентифіковані з їх використання слів, як "плани", "очікує", "буде", "вважати", "намір", "оцінювати", "припускати" або інші подібні вирази. Всі заяви, які стосуються очікувань або прогнозів про майбутнє, в тому числі заяви про стратегію зростання компанії, розвитку продуктів, нормативного твердження, положення на ринку, очікуваних прибутків від придбань, результатів непередбачених обставин, таких як судові та екологічні питання, витрат і фінансових результатів є прогнозними заявами. Прогнозні заяви не є гарантією майбутніх результатів діяльності і засновані на певних припущеннях і очікуваннях щодо майбутніх подій, які можуть бути не реалізовані. Прогнозні заяви також включають ризики і невизначеності, багато з яких знаходяться за межами контролю компанії. Деякі з факторів можуть призвести до результатів діяльності компанії, які будуть істотно відрізнятися від тих, які заявлялися в будь-яких таких прогнозних заявах. Серед подібних факторів: коливання цін на енергоносії та сировину; неможливість розробити і вивести на ринок нові продукти і оптимально управляти життєвим циклом продуктів; значні судові процеси та екологічні питання; неможливість належним чином управляти безпекою виробничих процесів, зміни в законодавчих актах і правилах чи політичних умов; зміни глобальних економічних умов і коливання на ринку капіталу (інфляція , процентні ставки , валютні курси ); порушення бізнес-процесів або перебої з поставками; загрози безпеці (акти саботажу, тероризм або війни, погодні явища і стихійні лиха); здатності захищати і забезпечувати дотримання прав інтелектуальної власності компанії; успішна інтеграція придбаних компаній і відділення неефективних або нестратегічних активів або бізнесів і успішне завершення оголошеного відділення підрозділу «Функціональні хімічні речовини» включаючи можливістю повної реалізації очікуваних вигод від пропонованого відділення. Компанія не бере на себе ніяких зобов'язань по оновленню будь-яких прогнозних заяв в результаті майбутніх подій або надходження нової інформації.

#   #   #

11/9/15

568F1024-3215-9F39-CA0F-5B5A8921ED70