Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer направляє $ 300 000 на гранти для навчання в галузі продовольства і сільського господарства

DuPont Pioneer і Національна асоціація викладачів аграрних наук, професійна організація в США, оголосили про те, що третій рік поспіль компанія Pioneer направляє 300 000 дол. США у вигляді грантів на суми до 5 000 дол. США на фінансування навчання і шкільних ресурсів, які допоможуть реалізувати передові сільськогосподарські навчальні програми.

Стипендіатами є державні та приватні школи та університети, вчителі яких реалізовують навчальні програми за освітою в галузі сільськогосподарських наук (Curriculum for Agricultural Science Education - CASE) в своїх класах. CASE - це багаторічної підхід до освіти в галузі сільськогосподарських наук зі строгими педагогічними вимогами, зосередженими на навчальній діяльності. Вчителі будуть використовувати гранти для участі у тренінгах, придбання обладнання та матеріалів, а також проводити оцінювання наприкінці курсів.

«Ми очікуємо, що вчителі сільськогосподарських наук будуть" майстрами на всі руки" - вони повинні навчати різноманітним предметам по сільському господарству і природним ресурсам, та іншим пов'язаним предметам, посилюючи головні наукові дисципліни, такі як наука і математика, - говорить Ден Янсен, директор проекту CASE. - Тим не менше, наші вчителі аграрних наук мають мінімальні ресурси для оснащення себе і своїх класів, щоб забезпечувати відповідне навчання. Фінансування, яке надається DuPont Pioneer, має важливе значення для вчителів для отримання ними передового професійного досвіду з CASE з метою підвищення їх практики навчання та впровадження курсів сільського господарства, що базуються на дисциплінах НТІМ (нанотехнологій і матеріалів). Довгостроковий вплив цієї підтримки дасть переваги сотням, якщо не тисячам, середніх шкіл для студентів, які вивчають аграрну науку».

«Забезпечення всіх людей досить безпечною, доступною та поживною їжею вимагає того, щоб якомога більше студентів розуміли сільське господарство і ставали майбутніми лідерами у виробництві продуктів харчування, - заявив Робін Хабегер, менеджер з академічних питань DuPont Pioneer. - Ми знаємо, що ми не можемо впоратися з цим поодинці. І працюємо з іншими економічними суб'єктами сільського господарства та освіти, щоб дати вчителям кращі ресурси, які допоможуть їм заохочувати дітей розуміти сільське господарство і розглядати побудову кар'єри в цій індустрії».

Глобальна програма дотацій DuPont Pioneer призначена для поліпшення продовольчої безпеки шляхом поліпшення сільського господарства за допомогою науки, освіти та інновацій, і підвищення якості життя фермерів і їх громад по всьому світу. Рішення унікальних проблем наших місцевих громад сприяє економічному зростанню, поліпшенню здоров'я та якості життя в цілому, охоплюючи всі фактори, важливі для здорового і сильного ділового клімату.

CASE - це навчальна система, яка змінює культуру економічних програм з оснащення вчителів, спрямована на підвищення знань студентів в агрономії і підготовку їх до успішного навчання в коледжі і подальшій кар'єрі, охоплюючи науку, технологію, інженерію і математику. Щоб дізнатися більше про CASE, відвідайте www.case4learning.org.

Національна асоціація викладачів аграрних наук (National Association of Agricultural Educators - NAAE) управляє навчальним планом CASE. NAAE є професійною організацією для сільськогосподарських педагогів в Сполучених Штатах. Асоціація надає майже 8 000 членам професійний майданчик для спілкування та розвитку можливостей, професійне освітлення діяльності і обширні нагороди і програми. Місія NAAE - «фахівці, які надають сільськогосподарську освіту для світової спільноти через далекоглядне лідерство, адвокатство та послуги». Штаб-квартира NAAE знаходиться в Лексінгтоні, Кентуккі.

 

***

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»®. Більш детальна інформація про компанію на сайті: www.pioneer.com/ukraine.

Компанія DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища.

Додаткова інформація про компанію DuPont та її прихильність всебічним інноваційним рішенням на сайті www.dupont.com.  

***

Овальний логотип DuPont, DuPont™, «Наука і сервіс для Вашого успіху»® і PIONEER® є зареєстрованими торговими знаками компанії DuPont або її афілійованих осіб.

5E06D4DF-9DEC-2B2D-06EB-EBE00BD97A97