Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Представники DuPont Pioneer Україна виступили на конференції «Ефективні технології насінництва: зернові та олійні»

10 лютого 2016 року в рамках VI міжнародної виставки «Зернові технології 2016» у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася конференція «Ефективні технології насінництва: зернові та олійні», організаторами якої виступили інформаційно-аналітичне агентство АПК-Інформ і Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Олена Дуніна, Директор DuPont Pioneer Україна, і Сергій Панченко, Керівник агрономічного відділу виробничого комплексу компанії, виступили з презентацією «Світовий досвід виробництва насіння на прикладі компанії DuPont Pioneer Україна», ознайомили учасників з діяльністю компанії в усьому світі і в Україні зокрема, і обговорили виробництво насіннєвого матеріалу і контроль якості насіння, який здійснюється на кожному етапі.

«Україна має всі шанси стати лідером на світовому продовольчому ринку, і забезпечення продовольчої безпеки є важливою метою і для окремої країни, і для всього світу. На прикладі великих міжнародних корпорацій, які побудували заводи в Україні і налагодили локальне виробництво насіння, наприклад, як компанія DuPont Pioneer Україна, можна говорити про те, що існують єдині вимоги і стандарти з виробництва насіння в усіх країнах з урахуванням дотримання місцевого законодавства. Є всі перспективи затребуваності продукції українського виробництва зарубіжної селекції», - поділилася думкою з аудиторією Директор Олена Дуніна.

Перевірка якості насіннєвого матеріалу - багатоступенева, починаючи від контролю батьківських форм, з яких буде вирощене насіння, закінчуючи перевіркою якості кожної окремої упакованої партії отриманого гібрида. Сергій Панченко у своєму виступі розповів про виробництво насіннєвого матеріалу та контроль якості насіння. «Стандарти виробництва компанії сфокусовані на досягненні максимально можливої ​​генетичної чистоти», - зазначив експерт. Також Сергій розповів про виробничі одиниці комплексу компанії, розташованого в с. Стасі Полтавської області, і описав виробничий ланцюжок, систему відстеження і контролю якості гібридів.

68B64275-B17C-3640-BE71-68C35C7E903A