Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Каталог DuPont Pioneer доступний в мобільних телефонах

Насіннєва компанія випустила додаток, призначений для мобільних пристроїв, який дозволяє легко отримати доступ до опису та характеристик продуктів бренду Pioneer®, перебуваючи в офісі або на полі.

Компанія DuPont Pioneer починає розвивати ряд мобільних рішень і вперше представила українському ринку безкоштовний електронний каталог продукції, доступний користувачам платформ Android і іOS. За основу мобільного додатку було взято актуальний каталог продукції DuPont Pioneer на 2015 рік.

Відтепер співробітники і клієнти компанії мають можливість оперативно переглянути інформацію у своєму смартфоні і підібрати оптимальний гібрид кукурудзи, соняшнику або ріпаку під відповідні потреби, ознайомитися з характеристиками гібридів Pioneer® на 2015 рік, а також дізнатися про найостанніші розробки DuPont Pioneer.

У додатку доступна функція зв'язку з агрономами-консультантами компанії в конкретному регіоні. Крім того, електронна новинка допоможе визначитися з оригінальністю придбаного насіння завдяки функції перевірки серійного номера захисної голограми IZON®, яка розміщена на кожному мішку насіння бренду Pioneer®.

Сергій Резніченко, Менеджер з маркетингу та продукту DuPont Pioneer в Україні: «Сучасний світ швидко змінюється. Ще вчора ілюстрований фотографіями каталог з якісною поліграфією був конкурентною перевагою і зручним способом донести інформацію про продукт до нашого клієнта. А сьогодні, коли практично у кожного фермера в руках сучасний смартфон, малоефективно накопичувати у себе на столі стос паперових каталогів, які швидко втрачають новизну. Цю інформацію можна мати постійно буквально під рукою. Враховуючи поки що не дуже якісний доступ в глобальну мережу в полях нашої країни, ми постаралися зробити каталог максимально автономним - майже вся інформація, що міститься в додатку, буде доступною на будь-якій відстані від великих центрів. Крім того, ми не збираємося зупинятися в розвитку програми на стадії «каталогу» і в найближчому майбутньому додамо додаткові сервіси, які в паперових версіях реалізувати було просто неможливо».

Завантажити офіційний мобільний додаток можливо через QR-код, розміщений на офіційному сайті компанії за посиланням.

 

6B5E9BC2-DEFF-030F-6857-552358049D4F