Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer Україна - лауреат програми «Людина Року - 2014»

Компанія DuPont Pioneer Україна стала лауреатом програми «Людина року - 2014». Досягнення компанії відзначені в номінації «Інвестиція року».

 

Загальнонаціональна програма «Людина року» була заснована в 1995 році і передбачає щорічне присудження титулу «Людина року» в різних номінаціях. Лауреати програми визначаються шляхом опитування експертів, серед яких - представники державних, недержавних, громадських організацій, спілок, асоціацій, фондів і засобів масової інформації. За підсумками експертного опитування троє лідируючих претендентів у кожній номінації стають лауреатами програми. Остаточне рішення приймає Вища Академічна Рада.

 

Присудження компанії DuPont Pioneer почесної нагороди є високою оцінкою результатів інвестиційних проектів компанії в аграрній сфері України.

 

Так, в 2009 році компанія оголосила про організацію науково-дослідного центру в с.Любарці Київської області, який був відкритий в 2010 році для проведення випробувань та селекції спеціально адаптованих до агроекологічних умов України гібридів кукурудзи, соняшнику, озимого та ярого ріпаку. Ці інвестиції були стратегічним рішенням, спрямованим на значне розширення селекційної програми в Україні шляхом проведення дореєстраційних випробувань та аналізу отриманих даних, що сприяло розширенню асортименту гібридів кукурудзи, соняшнику та ріпаку. Науково-дослідний центр відіграє ключову роль і забезпечує лідируючу позицію компанії Pioneer у виведенні на український ринок нових високопродуктивних гібридів насіння.

 

У 2011 році компанія Pioneer приступила до будівництва нового логістичного комплексу в с.Стасі Полтавської області. Перший етап реалізації проекту передбачав будівництво складських та офісних приміщень, майстерень, комунікацій, а другий - готового до експлуатації заводу з виробництва насіння кукурудзи та соняшника. Інвестиції у виконання першого етапу проекту склали близько 10 мільйонів доларів США.

 

У листопаді 2012 року компанія оголосила про намір інвестувати понад 40 мільйонів доларів США в будівництво заводу з виробництва насіння в с.Стасі. Офіційне відкриття заводу відбулося в червні 2013 року. 40 мільйонів доларів США - одна з багатьох інвестицій компанії, спрямованих на підтримку розвитку місцевого товарного виробництва насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer® та сприяння підвищенню продуктивності та ефективності вирощування цих культур українськими аграріями. Завод, включаючи логістичний комплекс, забезпечує роботою близько 70 співробітників, відповідальних за управління складами і своєчасні поставки сільгоспвиробникам гібридного насіння кукурудзи та соняшнику торгової марки Pioneer®. У вересні 2014 року DuPont Pioneer інвестувала 11 мільйонів доларів США в будівництво другої лінії виробництва кукурудзи.

 

«Україна вже зараз займає важливе місце в бізнесі компанії DuPont Pioneer, і ми хочемо і далі продовжувати інвестування в цю країну, - говорить Чаба Молнар, генеральний директор DuPont Pioneer в Східній Європі. - Ми можемо запропонувати українському ринку нові рішення, високоякісні продукти, інноваційні технології та професійну підтримку. Наш основний напрямок - це зміцнення взаємодії з нашими клієнтами, для яких ми створюємо найкращий продукт, максимізуючи їх продуктивність та прибутковість. Підтвердженням цих слів є визнання нашої діяльності в рамках програми «Людина року». І в цьому заслуга всієї нашої великої професійної команди DuPont Pioneer».

 

6D5A7B2B-8F58-B1B3-ACFD-7FE1532B090E