Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Президент Duрont Pioneer Пол Шиклер йде на пенсію наприкінці року

ВІЛМІНГТОН, Делавер, 18 жовтня 2016 г. / PRNewswire / - Компанія DuPont оголосила про те, що після 42 років служби Пол Е.Шиклер, президент DuPont Pioneer, йде на пенсію з 2 січня 2017 р.

"У нас не вистачає слів подяки, щоб висловити Полу свою вдячність за вагомий і тривалий внесок у просування сільського господарства упродовж його більш ніж сорокарічної кар'єри, - сказав Джеймс С. Коллінз, виконавчий віце-президент DuPont. - Пол завжди працював, думаючи про клієнтів, і його інтенсивний фокус на клієнта створив значиму цінність для незліченної кількості сільгоспвиробників і для DuPont. Від імені всієї організації DuPont ми висловлюємо наші найкращі побажання і щиру подяку Полу".

"Я почуваюся щасливим, адже присвятив свою кар'єру, допомагаючи фермерам ставати більш продуктивними, просуваючи один з провідних брендів в галузі сільського господарства, - сказав Шиклер. - Зігравши активну роль в процесі планування злиття і у визначенні напрямку для комбінованого сільськогосподарського підрозділу, я впевнений, що злиття з Dow встановлює міцну основу майбутній сільськогосподарській компанії постачати інноваційні рішення для фермерів, пропонувати більший вибір і конкурентоспроможну ціну, допомагаючи вирішити деякі з найбільш актуальних світових проблем. Я з нетерпінням чекаю того, що об'єднана компанія буде робити для розкриття потенціалу сільськогосподарського виробництва".

Шиклер розпочав свою кар'єру в Pioneer у 1974 р. З моменту приєднання до компанії він працював на різних фінансових і адміністративних керівних посадах у бізнесі, в тому числі керував бізнесом в Латинській Америці в 1999-2002 рр. Згодом він був призначений віце-президентом з міжнародних операцій, а в жовтні 2007 року був призначений президентом DuPont Pioneer. Він є членом Операційної Команди DuPont. Шиклер - випускник Університету Дрейка, отримав ступінь бакалавра наук і магістра мистецтв в області ділового адміністрування.

DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові і технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами громадської думки, зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя і навколишнього середовища. Додаткова інформація про компанію DuPont і її прихильність всебічним інноваційним рішенням на сайті www.dupont.com.

 

Контакт для ЗМІ: Ден Тернер, 302-996-8372,

 

6D949E9A-8385-7C8E-4141-849CCEA4B98B