Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer провела Медіа Клуб на честь 90-річчя компанії

 

17 березня 2016 р. міжнародна насіннєва компанія DuPont Pioneer провела IX Медіа Клуб з журналістами аграрної галузі України. Головною темою цієї зустрічі, приуроченої до 90-річчя заснування компанії, стало розкриття місця гібридизації в історії компанії, фінансової ефективності бренда та основних факторів успіху DuPont Pioneer.

Під час заходу Паоло Барбієрі, регіональний директор DuPont Pioneer по Європі, детально розказав про основні етапи створення компанії та найважливіші події, що стали невід’ємною частиною її історії. «Бренд Pioneer вже 90 років ефективно співпрацює з поколіннями лояльних клієнтів. Ми пишаємося тим, що успіх нашої компанії зростає завдяки інноваціям і високій якості продукції, - зазначив Паоло Барбієрі. - Робити правильно – частина нашої ідентичності, адже ми розуміємо, що наш успіх залежить від успіху наших клієнтів. Тому ми завжди прагнемо співпрацювати чесно та відкрито з усіма зацікавленими сторонами, включаючи клієнтів, ділових партнерів, співробітників та інвесторів».

У 1926 році, коли Генрі А. Уоллес, майбутній міністр сільського господарства та віце-президент Сполучених Штатів, заснував підприємство, що пізніше стало зватися «Хай-Бред Корн Компані», гібридизація кукурудзи була ще на початковому етапі. У перший рік новостворена компанія виробила близько 25 тон насіння, чим започаткувала період постійного зростання.  У кінці 30-х років компанія Pioneer значно розширила свою діяльність і згодом стала одним із лідерів з продажу гібридного насіння кукурудзи в усьому світі. У своєму виступі Володимир Андрущенко, менеджер з агрономічної підтримки DuPont Pioneer Україна, детально описав процес народження гібрида, основні етапи та методи селекції гібридів Pioneer.

Олена Дуніна, директор DuPont Pioneer Україна, поділилася своїм баченням довіри як фактору економічної ефективності та розповіла про фінансові інструменти довіри до Pioneer, серед яких – постачання продукції, що приносить високий і стабільний прибуток фермерам, зручне ціноутворення з мінімізацією валютних ризиків, надання відстрочки оплати на період аграрного сезону з гнучкими умовами, переведення частини знижок з після-сезонних на перед-сезонні, прийняття банківських гарантій та векселів, продовження програми планування «Піонер Плюс». Керівник українського підрозділу поділилася рецептом фінансової успішності компанії: «Клієнти довіряють нашій компанії, тому що почувають себе у повній фінансовій безпеці, що надзвичайно важливо у складних економічних умовах. Наші продукти гарантують прибуток, а співпраця з DuPont Pioneer відбувається на взаємовигідних умовах. Це ще раз підтверджує той факт, що саме довіра є ознакою здорової організації та рушійною силою бізнесу».

Під час свого виступу Роман Нижник, керівник департаменту продажів і маркетингу DuPont Pioneer Україна, розповів, що компанія працює пліч-о-пліч із клієнтами по всій території України, оперативно реагуючи на їхні запити, гарантуючи індивідуальний підхід та постійний супровід через професійну команду агрономів. Протягом багатьох років продукція DuPont Pioneer незмінно користується високою довірою серед аграріїв, про що вони самі розповіли у ролику, продемонстрованому під час виступу.

Нагадаємо, що Медіа Клуб DuPont Pioneer був заснований у березні 2014 року і є унікальним майданчиком для прозорої комунікації між спікерами компанії та представниками засобів масової інформації.

Експерти DuPont Pioneer надають аналіз ситуації на насіннєвому ринку України, відмічають ключові тенденції та інформують про діяльність компанії, ведучи відкритий діалог між бізнесом і суспільством.

73226C2A-6BB0-F4F8-565C-D6D1CB01C54E