Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer Україна випустила унікальний мобільний «Агро-помічник»

Міжнародна насіннєва компанія DuPont Pioneer Україна розробила мобільний додаток «Агро-помічник», який дозволяє не лише переглянути інформацію про продукти компанії, але і підібрати гібриди, оптимальні для різних умов, порівняти продукти між собою не тільки по урожайності, а й по економічним показникам, переглянути результати випробувань, перевірити оригінальність насіння, дізнатися про новини компанії та легко знайти контакти представників Pioneer у своєму регіоні.

У травні 2016 року компанія DuPont Pioneer Україна оновила мобільний додаток, перетворивши його з простої електронної версії друкованого каталогу на унікальний інструмент, який стане справжнім помічником для будь-якого аграрія. «Агро-помічник» оновлений такими функціями:

Випробування - містить інформацію щодо результатів випробувань гібридів Pioneer® на демо-полях, полях програми «пліч-о-пліч» (side-by-side) та їх комерційного вирощування в Україні у 2014 та 2015 рр. За допомогою інтерактивної карти чи прямого вибору регіону можна проаналізувати продуктивність обраного гібриду в окремому районі, області чи в масштабі всієї України. Натискаючи на точки на графіках,  можна отримати додаткову інформацію по результатам вирощування обраного гібриду на окремо взятих полях чи ділянках – наприклад, урожайність, вологість, а також без зайвих пошуків зв’язатися з агрономом-консультантом Pioneer, який поділиться всіма деталями проведення випробування на потрібній демонстраційній ділянці. Окрім того, функція дозволяє порівнювати урожайність двох гібридів, які вирощувались разом на ділянках випробувань чи товарних посівах, які мали подібні умови вирощування.

Розрахунки – функція допомагає розрахувати виручку від вирощування кукурудзи будь-яких двох гібридів із врахуванням таких показників, як вага при збиранні, вологість, ціна за 1 тону зерна та вартість сушки. Також додаток має конвертер ключових аграрних величин між англійською та метричною системами вимірювання.

Перевірка придбаного насіння за технологією ідентифіцікації DuPontТМ IZON® - дозволяє переконатися в оригінальності мішків за допомогою спеціального номеру чи QR-коду, нанесеного на голограмі.

Новини компанії - можливість переглядати новини, які з’являються на сайті pioneer.ua.

Контакти – можливість швидко знайти контакти регіональних представників DuPont Pioneer Україна чи офіційних постачальників насіння та інокулянтів Pioneer®.

Окрім цього, інформація про продукти оновлена вбудованим фільтром, який полегшує підбір кращого гібрида з урахуванням цілей, технологій і кліматичних умов господарства. Також було додано можливість поділитися інформацією про гібрид або новинами компанії у будь-який зручний спосіб – через електронну пошту, соціальні мережі або встановлені додатки для спілкування.

 

Сергій Резніченко, Менеджер з маркетингу компанії DuPont Pioneer Україна: «Відмінною ознакою компанії DuPont Pioneer є постійний фокус на клієнтах. Ми намагаємося надавати найкращі продукти та послуги, що базуються на нашому 90-річному досвіді, але в той же час ми спрямовані на постіний розвиток інноваційних рішень. Ми створили клієнтоорієнтований мобільний додаток «Агро-помічник», який дозволить будь-якому аграрію швидко та якісно визначити його потреби та прогнозовані показники, а також завжди залишатися проінформованими про новини компанії. Мобільний додаток від DuPont Pioneer – це нова можливість для нас у зручному вигляді передати сільгоспвиробнику постійно оновлювані знання нашої компанії. Смартфони та планшети давно стали невід’ємною частиною різних сфер нашого життя, отож і в аграрній сфері прийшов час почати користуватися можливостями, про які раніше і не здогадувалися».

 

Для того щоб завантажити "Агро-помічник DuPont Pioneer", необхідно скористатися посиланнями:

чи відсканувати QR-код 

Більш детальна інформація доступна на сайті.

73765FBF-3F00-685C-F47A-EDBA79AEDD30