Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

В 2015 році DuPont Pioneer запропонує українським фермерам нові інокулянти 11AFT і 11GFT

В 2015 році широка лінійка продуктів мікробного походження компанії DuPont Pioneer поповниться силосними інокулянтами 11AFT і 11GFT , аналогів яким немає в усьому світі. Серед основних переваг нових продуктів - ефективна ферментація, поліпшена аеробна стабільність, а також поліпшена перетравність клітковини.

 

Інокулянти 11GFT і 11AFT бренду Pioneer® розроблені за технологією клітковини Fiber Technology і відносяться до асортименту силосних добавок, розроблених компанією DuPont Pioneer з метою поліпшення перетравності клітковини , що міститься в кукурудзяному силосі, силосі із злакових культур і люцерни. Кожен з цих продуктів містить новий і запатентований штам бактерій Lactobacillus buchneri поряд з додатковими гомоферментативними штамами молочнокислих бактерій, характерними для ферментації певних культур.

 

Штам бактерій Lactobacillus buchneri, що міститься в інокулянтах Fiber Technology, був відкритий мікробіологами компанії Pioneer і поліпшений за рахунок проведення серії випробувань на предмет здатності виробляти особливі ферменти в процесі силосування. Цей штам кардинально відрізняється від інших штамів бактерій Lactobacillus buchneri, наявних на ринку, своєю здатністю виробляти ферменти, які змінюють властивості клітковини (естерази ферулової кислоти і ацетилестерази) в процесі росту штаму в силосній масі. Ці ферменти змінюють лігніновий комплекс оболонки клітини, що сприяє більш швидкій перетравності клітковини бактеріями рубця. Вироблення ферментів, що змінюють клітковину, інокулянтами компанії Pioneer є економічно ефективною і більш раціональною альтернативою покупці стабілізованих і комерційних ферментативних добавок.

 

Інокулянти доступні тільки у вигляді препаратів, що розчиняються у воді, оскільки такий метод допомагає бактеріям охопити необхідні культури. Вони представляють із себе безпечний і біологічний підхід , який поліпшує поживні якості силосу за рахунок збільшення перетравності клітковини і аеробної стабільності без використання каустичної кислоти або дорогих кормових ферментів.

 

Інокулянти Fiber Technology дають наступні переваги: ефективність ферментації; значне зниження кількості організмів , що псують силос, через поліпшення аеробної стабільності і меншого нагрівання в годівниці; поліпшення перетравності клітковини.

 

Андрій Загородній, керівник департаменту кормових технологій компанії DuPont Pioneer: «Використання інокулянтів в Україні дуже розвивається, і сучасний фермер все частіше цікавиться максимізацією цінності інвестицій в силосування. Переваги інокулянтів Fiber Technology компанії DuPont Pioneer роблять наш асортимент одним з найважливіших науково-технічних прогресів при виробництві силосу за останні кілька десятиліть.  Продукти 11GFT і 11AFT бренду Pioneer® були представлені на світовому ринку тваринництва в 2014 році, і вже завоювали популярність в таких країнах як США, Мексика, Канада, Аргентина, Італія, Франція, Німеччина, Австрія, Великобританія, Єгипет, Австралія, Нова Зеландія і Японія. Упевнений, що нові інокулянти покажуть найкращі результати і в Україні».

75660B94-13DD-EA5A-91FC-DF33C98A914D