Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Гібриди кукурудзи Pioneer® показали високі результати у Конкурсі врожайності Національної асоціації виробників кукурудзи (США)

Фермери, які вирощують насіння бренду Pioneer®, виграли 7 національних і 199 штатних титулів в 2016 році.

Гібриди кукурудзи бренду Pioneer® продовжують приносити великі перемоги учасникам конкурсу врожайності, організованому Національною асоціацією виробників кукурудзи (НАВК). НАВК вручила сім національних і 199 штатних титулів виробникам, які використовували насіння марки Pioneer® і взяли участь в щорічному Національному конкурсі врожайності кукурудзи.

«Наші переможці 2016 року продемонстрували, що тривалі інвестиції в генетику насіння в поєднанні з неперевершеною підтримкою команди професіоналів Pioneer допомагають виробникам досягати максимальної продуктивності, — каже Стів Рено, віце-президент DuPont Pioneer, регіональний директор по США і Канаді.Успіхи в нашій дослідницькій програмі кукурудзи приносять більш високий рівень генетичної вигоди для клієнтів. У поєднанні зі збільшенням локального тестування ми досягаємо поліпшення врожайності для виробників по всьому кукурудзяному поясу».

Десятки гібридів кукурудзи бренду Pioneer® добре зарекомендували себе в конкурсі врожайності 2016 року. Бренд Pioneer P1197 лідирував у списку переможців, завоювавши 69 штатних і дві національні нагороди.

«Ми особливо пишаємося показниками сімейства бренду Pioneer P1197 в конкурсі врожайності, — зазначив Рено. — Крім того, врожайність P1197 дозволила отримати додатково понад 5 центнерів з кожного гектара на 1600 фермерських полях з 6000, де цей гібрид вирощувався в порівнянні з іншими».

DuPont Pioneer нещодавно оголосила про асортиментну лінійку гібридів кукурудзи на 2017 рік, яка включає 29 нових генетичних платформ і 53 нових продукти. Чи то прагнучи до найвищих показників врожайності, чи то перебуваючи в пошуку рішень для найскладніших територій, це кукурудзяне портфоліо надасть сільгоспвиробнику інструменти, які дозволять йому бути впевненим в отриманих результатах.

«Вітаємо переможців Pioneer в конкурсі врожайності, — сказав Рено. — Наші клієнти спостерігають відмінні результати врожайності з цими продуктами, і будуть бачити ще більший успіх з нашими новими продуктами, які ми будемо пропонувати в майбутньому».

Конкурс врожайності НАВК - це щорічне змагання серед виробників кукурудзи в США, метою якого є капіталізація високогенетичного потенціалу врожайності сучасних гібридів кукурудзи. Він також сприяє розвитку стійких нових та інноваційних методів управління, які призводять до підвищення врожайності. Виробники змагаються в шести класах виробництва кукурудзи: два - для незрошуваних, два - для no-till/strip till незрошуваних, один - для no-till/strip till зрошуваних і один - для зрошуваних земель.

Щоб ознайомитися зі списком національних переможців, показниками врожайності і списком продуктів, відвідайте pioneer.com/ncga.

Щоб дізнатися більше про Національну асоціацію виробників кукурудзи, відвідайте ncga.com.

75CFA923-A889-DFAB-29A0-4D5CDFC81E79