Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer і Проект USAID АгроIнвест оголошують Програму партнерства

Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) і компанія DuPont Pioneer, провідний світовий виробник насіння, започаткували партнерство з метою навчання кращим практикам і технологіям вирощування соняшника малих і середніх виробників сільськогосподарської продукції Львівської, Харківської та Херсонської областей.

 

Україна є провідним експортером соняшникової олії у світі, і партнерство між компанією DuPont та Проектом USAID АгроІнвест допоможе малим та середнім сільгосптоваровиробникам підвищити рівень своїх знань та навичок і сприятиме повнішій реалізації потенціалу сільськогосподарського сектору України.

 

У рамках цієї Програми партнерства були відібрані три фермерські господарства Львівщини, Харківщини і Херсонщини, які слугують демонстраційними майданчиками з вирощування гібридів соняшника бренду Pioneer®. На семінарах експерти Проекту USAID АгроІнвест, компаній DuPont Pioneer, DuPont ЗЗР і партнерських фінансових установ проводять навчання і надають практичні рекомендації фермерам з інноваційних підходів до посадки,  вирощування і збору врожаю. Крім того, фермери проходять навчання з фінансової грамотності, що допомагає покращити свої позиції задля доступу до кредитування в місцевих фінансових установах.

 

Роман Нижник, Керівник департаменту продажів та маркетингу компанії DuPont Pioneer в Україні: «Поєднання глибоких знань агрономів компанії DuPont Pioneer, з одного боку, та експертних знань і підтримки Проекту USAID АгроIнвест, – з іншого, дозволяють нам відповідати на виклики ринку – розвиток малих і середніх виробників сільськогосподарської продукції. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку і послуги задля збільшення продуктивності та прибутковості фермерських господарств та сприяє розвитку сталих систем сільськогосподарського виробництва для населення України. З думкою про майбутнє компанія Pioneer прагне тісно співпрацювати з USAID для забезпечення глобальної продовольчої безпеки».

 

Ерік Блайх, Керівник Проекту USAID АгроІнвест: «Малі та середні виробники сільськогосподарської продукції є кістяком сільського господарства України, але часто вони не мають ані ресурсів, ані можливостей для отримання навчання з найновіших методів ведення сільського господарства і матеріально-технічних ресурсів. Ця унікальна Програма партнерства приділяє особливу увагу роботі з малими та середніми фермерами задля розвитку їхнього потенціалу».

803471C7-646A-DD44-A98D-BD8C29CF3199