Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

«Університет DuPont Pioneer» продовжує програму стажування

У 2015 році світовий лідер з виробництва насіння продовжує проект «Університет DuPont Pioneer», надаючи молодим українцям можливість пройти стажування на насіннєвих заводах компанії в США.

 

Компанія вперше представила проект «Університет DuPont Pioneer» для українських студентів та випускників сільськогосподарських ВНЗ у 2014 році з метою пошуку талантів для подальшої роботи в компанії. Проект реалізується у партнерстві з міжнародною організацією WISE (Worldwide International Student Exchange) і проходить у кілька етапів. Так, всі зацікавлені потенційні учасники програми проходять низку інтерв'ю і здають спеціалізовані тести. Серед ключових критеріїв, які сприяють успішним результатам, - наявність спеціальної аграрної освіти, досвіду роботи, знання англійської мови у сфері агрономії та механізації, персональні якості, мотивація і бажання працювати в міжнародній компанії.

 

У 2015 році протягом березня-квітня близько 60 учасників з усіх регіонів України взяли участь у двох різних тренінгових сесіях. 40 з них були обрані для стажування в США.

 

Річне оплачуване стажування в США проходить на сучасних заводах DuPont Pioneer в штатах Айова, Небраска, Каліфорнія, Північна Дакота і Огайо. Стажування дозволить учасникам програми не тільки вивчити виробничі процеси, але і поліпшити свої знання англійської мови, а також познайомитися з американською культурою і життям. Після участі в програмі кращі випускники «Університету DuPont Pioneer» отримають можливість продовжити роботу в компанії в Україні.

 

Джон Хіббард, менеджер з розвитку бізнесу компанії DuPont Pioneer у Східній Європі: «DuPont Pioneer як міжнародна компанія зацікавлена ​​в тому, щоб майбутні фахівці сільського господарства вже на етапі навчання орієнтувалося на високі стандарти в галузі організації виробництва, розуміли ключові цінності і норми етичної ділової культури. Унікальна у своєму роді програма «Університет DuPont Pioneer» покликана надати можливість молодим талановитим українцям отримати практичні навички з перспективою подальшого працевлаштування. Наші експерти в США, які супроводжують і навчають стажистів, забезпечують їм всю необхідну підтримку і допомагають удосконалити знання та практичні навички, які згодом допоможуть молоді ефективно включитися в роботу сучасного аграрного виробництва».

80B5E5C6-8D33-F9F6-58A6-85BD874E5DD8