Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer отримала нагороду «Кращий виробник насіння сільськогосподарських культур» за високу якість продукції

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» підвели підсумки опитування серед сільгоспвиробників в рамках Всеукраїнського конкурсу «Агробренд 2016». Сільгоспвиробники України високо оцінили якість продукції Pioneer і інвестиції компанії в поліпшення виробничих процесів. З моменту заснування премії «Агробренд» в 2009 році, Pioneer вже четвертий раз перемагає в категорії кращий виробник насіння сільськогосподарських культур.

 

«Агробренд» - це масштабний національний конкурс в сфері сільського господарства, який допомагає відслідковувати аграрний ринок і зміни споживчих переваг. Переможці визначаються за результатами незалежного дослідження, проведеного в близько 1500 сільськогосподарських підприємств у всіх регіонах України. Номінанти премії визначаються в категоріях «Кращий виробник сільськогосподарської техніки», «Кращий виробник агрохімічної продукції», «Кращий виробник насіння сільськогосподарських культур», «Краща компанія-дилер у сфері ресурсного забезпечення АПК в Україні» та «Краща фінансова установа АПК».

 

 

Міжнародна насіннєва компанія DuPont Pioneer перемагає в категорії «Кращий виробник насіння сільськогосподарських культур» вже в четвертий раз.

 

 

 

«Науково-дослідні розробки Pioneer поряд з сильним портфелем продуктів, глобальними технологіями і локальним виробництвом дозволяють нам задовольняти потреби українських сільгоспвиробників, які вони очікують для успішного ведення їхнього бізнесу, - коментує Олена Дуніна, Директор DuPont Pioneer Україна. - Завдяки професійній команді, яка забезпечує належні результати роботи, клієнти відчувають, що вони є фокусом для всього, що ми робимо».

 

DuPont Pioneer виробляє і постачає передові гібриди кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сорго, а також спеціальні мікробіологічні продукти - інокулянти. Компанія підтримує масштабні локальні наукові дослідження і виробництво, розробляючи гібриди, орієнтовані на місцеві грунтово-кліматичні умови і захист врожаю від різних захворювань. DuPont Pioneer розвиває професійні послуги через мережу з 80 агрономів-консультантів, які працюють на всій території України, розробляє зручні фінансові інструменти для партнерства, включаючи програми лояльності, програми зі страхування озимого ріпаку, планування поставок і продажів через програму «Піонер Плюс» та ін.

 

«Визнання в рамках авторитетного незалежного конкурсу «Агробренд» засноване на прямому опитуванні сільгоспвиробників по всій Україні, і ми дякуємо нашим споживачам за високу оцінку нашої роботи. Ми раді розділити перемогу з нашими партнерами і висловлюємо незмінну прихильність меті - постачати найкраще насіння для українського ринку», - додала Олена.

 

Тарас Висоцький, генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»: «Починаючи з 90-х років Pioneer завжди був вірним супутником українських аграрних виробників у забезпеченні їх інноваційними технологіями в галузі насінництва. І в тому, що Україна виробила 60 млн тонн зернових минулого року, є також заслуга цієї компанії. Тому хочемо побажати команді Pioneer, щоб лідерські позиції, які займає компанія ось уже 20 років, і які підтвердила цього року, зайнявши перше місце у конкурсі «Агробренд», продовжувати активно розвивати та зростати разом з українськими виробниками для повноцінної реалізації потенціалу українського агропромислового комплексу».

83D4BB1E-8C4E-0DCC-405D-5190B2CBFC30