Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont скликає лідерів на Експо 2015 в Мілан для обговорення інновацій в продовольчій безпеці

Глобальний індекс продовольчої безпеки 2015 демонструє всесвітнє поліпшення в доступності та якості продуктів харчування; виклики в Європі

19 травня 2015 р. в рамках Всесвітньої виставки Експо 2015 в Мілані компанія DuPont приєдналася до лідерів громадського та приватного сектора, щоб поділитися прикладами сільських і міських інновацій, спрямованих на вирішення глобальних завдань продовольчої безпеки. В ході заходу організація Economist Intelligence Unit (EIU) представила результати Глобального індексу продовольчої безпеки 2015, який розробляється за підтримки компанії DuPont. Індекс показав триваюче поліпшення глобальної продовольчої безпеки, але також виявив проблеми в Центральній і Східній Європі через політичну нестабільність і швидку урбанізацію.

Виконавчий Віце-президент DuPont Джеймс С. Борел очолив форум, що став початком участі компанії в Павільйоні США. Борел закликав усіх задіяних учасників дискусії продовжити обговорення за межами виставки Експо і використовувати результати Глобального індексу продовольчої безпеки для розробки нових цілеспрямованих рішень для боротьби із глобальним голодом.

 

«По мірі того, як збільшується і стає все більш урбанізованим світове населення і зростає середній клас, ми повинні правильно зосередити ресурси на зміцненні продовольчих систем та їх стійкості, - повідомив Борел. - Ми повинні подивитися на основні проблемні питання – ті ключові фактори, що впливають на здатність людини харчуватися. У цьому сила Глобального індексу продовольчої безпеки».

 

Борел визначив чотири ключові області, які потребують належних інвестиційних ресурсів: інновації для підвищення продуктивності фермерів, підвищення поживності їжі, створення справедливих і відкритих торгівельних стратегій і скорочення харчових відходів.

 

Пошук нових рішень проблем глобальної продовольчої безпеки

 

Захід також відвідали лідери з Державного департаменту США, компанії Ford Motor і глобальних некомерційних організацій, які обмінялися думками про те, як змінюється попит світового населення на продукти харчування, і що роблять ці організації для того, щоб відповідати цим потребам.

 

Так, наприклад, Рікін Ганді з Digital Green розповів про те, як його команда використовує мобільні технології, щоб навчити сільських фермерів Індії поліпшеним прийомам менеджменту. Генеральний секретар і генеральний директор CARE International Вольфганг Хаманн розповів, як компанія працює з невеликими фермерскими господарствами в Гаїті, щоб поліпшити живлення грунту, і як цей підхід зробив їх продовольчу систему більш стійкою в період кризи.

 

EIU також представили на форумі інформаційну доповідь на тему «Роль інновацій у вирішенні завдань продовольчої безпеки», яка визначає проблеми, ключових гравців та технологічні рішення, пов'язані з глобальною продовольчою безпекою. Доповідь зосереджена на трьох ключових сферах можливостей для підвищення глобальної доступності якісної їжі - використання біотехнології, підтримка дрібних фермерів і підйом сільського господарства в містах.

 

Глобальний індекс продовольчої безпеки EIU 2015 демонструє загальне поліпшення, виклики в Європі

 

EIU представив нові дані Глобального індексу продовольчої безпеки 2015 для обговорення теми продовольства і рішень для сільського господарства. Індекс 2015 вимірює 109 країн за 28 показниками продовольчої безпеки, які контролюють поточний вплив сільськогосподарських інвестицій, співробітництва і політик у всьому світі.

 

Як показав індекс, на глобальному рівні продовольча безпека збільшилася - дві третини країн за рік зареєстрували поліпшення, в той же час EIU повідомив, що Східна Європа стала єдиним регіоном, що зазнав погіршення продовольчої безпеки в 2014 році. Політична нестабільність в деяких частинах Східної та Центральної Європи і повільна урбанізація регіоні - випередження темпів зростання ВВП країни темпів зростання урбанізації – все це призвело до зниження оцінки на 85 відсотків у європейських країнах, що увійшли до Індексу.

 

«Результати цього року підкреслюють важливість продовження інвестицій в сільськогосподарські дослідження та інфраструктуру в Європі для забезпечення населення регіону безпечними і доступними продуктами харчування, - розповів Борел. - Європа була лідером у забезпеченні продовольчої безпеки, і ми повинні бути впевнені в тому, що жоден з регіонів не відстає через відсутність інвестицій чи фермерської підтримки, а також нових сільськогосподарських технологій».

 

DuPont значно інвестує у Східну Європу - зокрема, в Україну та Росію, що мають високопродуктивні ріллі, які були недовикористані протягом десятиліть. Завдяки бізнесу виробництва насіння компанія DuPont Pioneer, яка нещодавно інвестувала більше 50 млн доларів в Україну в будівництво науково-дослідного центру та виробничого комплексу, очікує залучення більш ніж 9500 українських фермерів цього року через дні поля і навчання клієнтів.

 

Більш детальна інформація про інтерактивний Глобальний індекс продовольчої безпеки, включаючи визначення 28 глобальних показників, вплив зміни цін на продовольство, порівняння декількох країн і інше, доступна на сайті: http://foodsecurityindex.eiu.com/.

 

DuPont прагне стабільно покращувати продовольчу безпеку на місцевому рівні шляхом співробітництва; щоб дізнатися більше, відвідайте foodsecurity.dupont.com або стежте за розмовою в Twitter в #foodsecurity.

851F2FC5-3DCD-B586-F0A3-1ACB905089C5