Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Організаційні зміни в компанії DuPont Pioneer Україна

З 16 червня 2015 р. Роман Нижник призначений Керівником департаменту продажів та маркетингу DuPont Pioneer Україна і керуватиме бізнес операціями в Україні.

Олена Дуніна призначена Генеральним директором DuPont Pioneer Україна і керуватиме фінансами та адмініструванням.

Чаба Молнар, Генеральний директор в Східній Європі, залишає Компанію, щоб продовжити свою кар'єру за межами DuPont.

 

Розвиток виконавчої професійної команди завжди був важливою частиною управління Компанією для досягнення довгострокового успіху. Зміни, оголошені сьогодні, допоможуть Pioneer розвивати талановитих керівників і допоможуть Компанії продовжити розвиток насіннєвого бізнесу в Україні.

 

Основні організаційні кроки, які робить Pioneer, щоб привести Компанію до нових можливостей та викликів, включають такі зміни.

 

Роман Нижник призначений Керівником департаменту продажів та маркетингу компанії DuPont Pioneer Україна. Раніше він обіймав посаду Кервіника відділу продажів в Pioneer.

 

Останні два роки Роман успішно керував командою продажів Pioneer, що складається з регіональних і територіальних менеджерів з продажів, а також агрономів-консультантів.

 

На новій позиції Роман відповідає за бізнес-операції в DuPont Pioneer Україна.

  

 

 

З 16 червня 2015 р. Олена Дуніна призначена Генеральним директором DuPont Pioneer Україна. На цій посаді Олена відповідає за фінанси та адміністрування.

 

Олена почала свою кар'єру в компанії DuPont в 2012 р. і працювала Фінансовим директором DuPont Pioneer в Україні та Росії, керуючи фінансами підрозділу Східна Європа.

 

Тепер Олена відповідає за всі фінансові та адміністративні питання Pioneer в Україні, в тому числі фінансове планування, бізнес-аналіз, адміністрування продажів, відносини з інвесторами, внутрішній аудит.

 

З 16 червня Чаба Молнар, Генеральний директор DuPont Pioneer в Східній Європі, залишає Компанію, щоб продовжити свою кар'єру за межами DuPont.

 

Чаба почав свою кар'єру в Pioneer в 2009 р. і відповідав за діяльність Компанії в Східній Європі, розробку її нового бачення та стратегії бізнесу, і побудову сильної команди, зосередженої на досягненні результатів. Він привніс значні поліпшення і сприяв зростанню сильної позиції Pioneer на ринку для досягнення цілей зростання Pioneer в цьому регіоні.

 

 

«Я дякую Чабі Молнару за його внесок у DuPont Pioneer протягом багатьох років. Він був рушійною силою, особливо в останні складні роки. Він виростив нашу команду і наш бізнес в Україні, і зробив важливий внесок у розвиток Східної Європи. Я би хотів подякувати Чабі за його керівництво і прихильність компанії, і побажати йому всього найкращого, - прокоментував Паоло Барбієрі, Бізнес-Директор DuPont Pioneer в Центральній і Східній Європі. - Я цілком впевнений, що Роман Нижник та Олена Дуніна є правильним вибором на роль лідерів компанії DuPont Pioneer Україна. Вони обидва мають всі необхідні знання і кваліфікацію, щоб вирішувати нові виклики, які очікують Pioneer Україна, і вивести Компанію на наступний рівень прибуткового росту. Я бажаю Роману та Олені великих успіхів на їхніх нових позиціях».

86CD0D8D-EBE7-52ED-A55E-C5AD5B304535