Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont святкує відкриття найбільшого у світі заводу з виробництва целюлозного етанолу

Целюлозна технологія компанії DuPont покликана перетворити ринок палива для транспортних засобів за допомогою виробленого з біомаси палива, більш чистого на 90%. Очікується, що технологія створить нові економічні можливості для сільського господарства по всьому світу.

 

Компанія DuPont відсвяткувала урочисте відкриття заводу з виробництва целюлозного етанолу в Неваді, Айова. На церемонію був запрошений губернатор Айови Террі Брандстад (Terry Brandstad) і багато інших високопосадовців. Це підприємство по біо- переробці є найбільшим у світі заводом з виробництва целюлозного етанолу з потужністю виробництва 30 мільйонів галонів чистого палива на рік, яке зменшує викиди парникових газів на 90% в порівнянні з бензином.

Сировина, що використовується для виробництва етанолу – це кукурудзяні кормові відходи: стебла, листя і качани, що залишаються в полі після збирання врожаю. Завод на промисловому рівні продемонструє, що непродовольча вихідна сировина сільського господарства може стати поновлюваною сировиною для отримання енергії, яка задовольнятиме майбутні енергетичні потреби суспільства. Етанол з целюлози ще більше диверсифікує види автомобільного палива подібно до того, як вітряна і сонячна енергія розширюють поновлювані види джерел для виробництва електроенергії.

Компанія DuPont: Завод з виробництва етанолу з целюлози в Неваді, Айова (США)

 

Біопереробний завод DuPont буде виробляти біопаливо з кукурудзяних кормових відходів, зібраних в радіусі 30 миль від заводу

Компанія DuPont впроваджує унікальне поєднання наукових знань і майже 90 річний досвід землеробства в Айові в розробку нового чистого палива і каналу поставок біопалива. Вкрай важливим для каналу поставок і всієї діяльності біопереробного заводу в Неваді є близькість до 500 ферм, які будуть забезпечувати щорічно 375 000 тонн сухих кормових відходів, необхідних для виробництва етанолу з целюлози, в межах 30 миль від заводу. Окрім створення абсолютно нового джерела доходів для фермерів, завод відкриє 85 повноцінних робочих місць і більше 150 сезонних робочих місць в Айові.

«Айова має багату історію інновацій у сільському господарстві, - повідомив губернатор Айови Террі Бранстад. – Сьогодні ми відзначаємо наступну главу в цій історії, використовуючи сільськогосподарські відходи в якості сировини для виробництва палива, що дає як приголомшливі екологічні переваги для суспільства, так і економічні вигоди для штату. Відкриття біопереробного заводу компанії DuPont є прекрасним прикладом інновації, можливої ​​за умови, що сільські громади, уряд і приватна промисловість працюють разом для досягнення спільної мети».

Бізнес з використанням біомас може надати нові джерела доходу та високотехнологічні можливості для сільських громад всього світу. Як глобальна компанія із представництвом у більш ніж 90 країнах, DuPont має унікальне розташування для поширення своєї целюлозної технології по всьому світу, як для автомобільного палива, так і для інших виробництв.

 «Сьогодні ми виконуємо нашу обіцянку перед біопаливною промисловістю, підкрипленою нашим заводом в Айові, - заявив Вільям Ф. Фігері (William F. Feehery), президент DuPont Industrial Biosciences. - І що, напевно, ще більш важливо, ми виконуємо нашу обіцянку перед суспільством впроваджувати наукові інновації на ринку, які позитивно впливають на життя людей. Целюлозне біопаливо поруч з вітром і сонцем доповнює список реальних альтернатив викопним видам палива, зменшуючи згубні наслідки для навколишнього середовища і збільшуючи нашу енергетичну безпеку».

В Азії компанія DuPont нещодавно оголосила про заключення першого ліцензійного договору з компанією New Tianlong Industry щодо будівництва найбільшого заводу з виробництва целюлозного етанолу в Китаї, а минулої осені було підписано Меморандум про взаєморозуміння між компаніями DuPont, Ethanol Europe і урядом Македонії про розробку біопереробного проекту другого покоління. Компанія також співпрацює з Procter & Gamble з метою використання целюлозного етанолу в пральних порошках Tide® в Північній Америці.

 Більша кількість палива, виробленого на об'єкті в Неваді, Айова, буде призначатися для штату Каліфорнія для дотримання Стандарту палива з низьким вмістом вуглецю (Low Carbon Fuel Standard), у відповідності з яким штат впроваджує політику зменшення обсягу вуглецю в автомобільному паливі. Завод також буде прикладом целюлозної технології на промисловому рівні, де інвестори з усього світу можуть на власні очі побачити, як відтворити цю модель у себе вдома.  Компанія DuPont надає технологію, яка трансформує систему забезпечення паливом у США, що дозволить перейти до виконання початкових задач за обсягами целюлозного етанолу, поставлених Конгресом після прийняття Стандарту поновлюваних видів палива (Renewable Fuel Standard), директиву від 2005 року для стимулювання зростання та інвестицій в стійкі рішення щодо палива. Раніше в цьому місяці компанії DuPont і America’s Renewable Future опублікували нові результати опитувань, згідно яких учасники зборів Айови від обох партій - 61% республіканців і 76% демократів - зволіють голосувати за кандидата в президенти, який підтримує Стандарт поновлюваних видів палива та відновлювані види палива.

 

Факт-лист: Об’єкт з виробництва целюлозного етанолу DuPont 

Компанія DuPont (NYSE: DD) збагачує ринок досягненнями науки і техніки світового класу у вигляді інноваційної продукції, матеріалів і послуг з 1802 року. Компанія переконана, що співпраця зі споживачами, урядами, громадськими організаціями та видатними вченими сприяє вирішенню таких загальносвітових завдань, як забезпечення світового населення достатньою кількістю корисного для здоров'я продовольства, зменшення залежності від викопних видів палива, а також захист життя і охорона навколишнього середовища. Подробиці про компанію DuPont та її прихильність всеосяжним інноваціям представлені на офіційному сайті http://www.dupont.com.

 

Прогнозні заяви: Даний прес-реліз містить прогнозні заяви, які можуть бути ідентифіковані з їх використання слів, як "плани", "очікує", "буде", "вважати", "намір", "оцінювати", "припускати" або інші подібні вирази. Всі заяви, які стосуються очікувань або прогнозів про майбутнє, в тому числі заяви про стратегію зростання компанії, розвитку продуктів, нормативного твердження, положення на ринку, очікуваних прибутків від придбань, результатів непередбачених обставин, таких як судові та екологічні питання, витрат і фінансових результатів є прогнозними заявами. Прогнозні заяви не є гарантією майбутніх результатів діяльності і засновані на певних припущеннях і очікуваннях щодо майбутніх подій, які можуть бути не реалізовані. Прогнозні заяви також включають ризики і невизначеності, багато з яких знаходяться за межами контролю компанії. Деякі з факторів можуть призвести до результатів діяльності компанії, які будуть істотно відрізнятися від тих, які заявлялися в будь-яких таких прогнозних заявах. Серед подібних факторів: коливання цін на енергоносії та сировину; неможливість розробити і вивести на ринок нові продукти і оптимально управляти життєвим циклом продуктів; значні судові процеси та екологічні питання; неможливість належним чином управляти безпекою виробничих процесів, зміни в законодавчих актах і правилах чи політичних умов; зміни глобальних економічних умов і коливання на ринку капіталу (інфляція , процентні ставки , валютні курси ); порушення бізнес-процесів або перебої з поставками; загрози безпеці (акти саботажу, тероризм або війни, погодні явища і стихійні лиха); здатності захищати і забезпечувати дотримання прав інтелектуальної власності компанії; успішна інтеграція придбаних компаній і відділеня неефективних або нестратегічних активів або бізнесів і успішне завершення оголошеного відділення підрозділу «Функціональні хімічні речовини» включаючи можливістю повної реалізації очікуваних вигод від пропонованого відділення. Компанія не бере на себе ніяких зобов'язань по оновленню будь-яких прогнозних заяв в результаті майбутніх подій або надходження нової інформації.

89F4CEF2-252E-EE25-21F0-1E4FE46C04A3