Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Регіональний директор DuPont Pioneer по Європі Паоло Барбієрі обраний до Ради директорів Європейської насіннєвої асоціації

Паоло Барбієрі, Регіональний директор DuPont Pioneer по Європі, приєднався до Ради директорів Європейської насіннєвої асоціації (ЄНА). Присутність Паоло в ЄНА дасть бізнесу компанії Pioneer сильний голос на додаток до роботи, яка ведеться іншими співробітниками DuPont Pioneer в низці комітетів і робочих груп ЄНА з питань, які мають критичний вплив на бізнес, таких як законодавство насіннєвого ринку в Європейському Союзі, правила обробки насіння, фітосанітарні правила, політика з інтелектуальної власності та інші.

Заявлена ​​місія ЄНА - ефективний захист прав інтелектуальної власності, що відноситься до рослин і насіння, справедливе і пропорційне регулювання європейської індустрії виробництва насіння і забезпечення свободи вибору для клієнтів (фермерів, виробників, промисловості, споживачів). При цьому, асоціація представляє європейську індустрію насінництва через європейські інститути та їх представників, наприклад Європейський Парламент, Раду, Комісію та Спільноту по сортах рослин, а також інші галузеві асоціації, неурядові організації, міжнародну пресу і зацікавлену громадськість.

Основні напрямки діяльності ЄНА - це своєчасне і компетентне інформування своїх членів, надання діалогового майданчика для всієї галузі та інших зацікавлених осіб, а також активне донесення, відстоювання і просування інтересів сектора насінництва на базі загальноприйнятих політик, напрямків і стратегій.

«Мені надана велика честь внести свій внесок у розвиток ринку і допомогти європейській насіннєвій індустрії з вирішенням тих завдань, з яким вона стикається. Працюючи разом з іншими компаніями, ми повинні зосередитися на тому, як ми можемо зміцнити нашу індустрію на всіх рівнях, залишаючись відданими ідеї підвищувати продуктивність та прибутковість фермерів по всій Європі, - прокоментував Паоло Барбієрі. - Я сподіваюся, що мій досвід ведення бізнесу в різних країнах і досвід моїх колег допоможе спільно розробити стратегію ефективного розвитку насінницької галузі в Європі».

 

Паоло Барбієрі призначений Регіональним директором по Європі компанії DuPont Pioneer з 1 липня 2015 року. На цій посаді Паоло відповідає за керівництво бізнес-операціями в Європі. Він координує і керує європейською командою менеджменту Pioneer, в тому числі функціональними напрямами бізнесу, такими як продажі та маркетинг, логістика та поставки, виробництво, дослідження, юридичний напрямок, комунікації, зв'язки з органами державної влади, управління персоналом, фінанси та адміністрування.

Паоло розпочав свою кар'єру в компанії DuPont в 1990 році і працював на різних позиціях в різних країнах. Отримав ступінь в галузі бізнес-економіки в Університеті Бокконі в Мілані (Італія) і ступінь у галузі передового менеджменту в Університеті IESE в Барселоні (Іспанія). Він також отримав почесний ступінь PHD в області друку Московського університету (Росія).

8FAA47E7-AF10-4AB0-73DD-979FACAC0C0C