Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer випустила календар з ексклюзивними картинами українських художників

Напередодні 2015 року компанія DuPont Pioneer Україна випустила ексклюзивний арт- календар. 12 картин, які написані групою з п'яти молодих художників України, об'єднані під концепцією «Високий і якісний урожай - це сучасне мистецтво». Кожна робота виконана в сучасній авторській техніці і зображує основну продукцію компанії DuPont Pioneer - кукурудзу, соняшник і ріпак.

Головна ідея проекту DuPont Pioneer «Високий і якісний урожай - це сучасне мистецтво» - підтримка українських молодих талантів. Спеціально на замовлення компанії роботи писали Андрій Ленчук, Дарина Пономаренко, Тарас Довгалюк, Володимир Федусів і Кристина Тюріна. Картини написані маслом, акрилом, емаллю, маркеторм і виконані в стилях: мастихін, мозаїка, макро-зображення, графіка і грандж. Вивчення грамонічних форм і характерності кожного елемента рослини на картинах вимагає чіткої уваги глядача. Природа геніально підбирала фарби, створивши неймовірні рослини такі, як кукурудзу, соняшник і ріпак - основні культури, насіння яких виробляє DuPont Pioneer. Період їх цвітіння і дозрівання викликає особливий стан душі, захоплення і наповненість життєвими силами.

Координатор проекту Марина Левчук, фахівець з маркетингу компанії DuPont Pioneer Україна: «Ми дуже раді в цьому році представити нашим партнерам ексклюзивний календар, метою якого стала підтримка молодих українських талантів. Для нас кожна картина представляє особливу цінність, адже зображує продукцію Pioneer®, яка дозволяє фермерам отримати не лише високий і якісний, але й красивий та гармонійний врожай. Сподіваємося, наші клієнти та партнери оцінять календар гідно».

8FC50C79-A4EC-AA75-CFC0-3572A8EF94A0