Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer вручила нагороди кращим економічним журналістам в сфері АПК в рамках PRESSZVANIE

21 травня 2016 року представники компанії DuPont Pioneer Україна взяли участь в церемонії нагородження конкурсу журналістів PRESSZVANIE і вручили нагороди кращим представникам ЗМІ в сфері АПК.

 

Під час офіційної церемонії нагородження, яка відбулася 21 травня 2016 року, Директор DuPont Pioneer Україна Олена Дуніна оголосила результати онлайн голосування і вручила нагороди переможцям у номінації «Агропромисловий комплекс». Ними стали: Олександр Пасховер (1-е місце), Оксана Пирожок (2-е місце), Юлія Самаєва (3-е місце).

«Компанія DuPont Pioneer вже протягом декількох років активно розвиває свою співпрацю з українськими журналістами. Так, в 2014 році ми заснували Медіа Клуб, який третій рік успішно доводить своє призначення в якості унікального майданчика для прозорої комунікації між нашою компанією та представниками ЗМІ. Ми цінуємо і пишаємося нашим партнерством, тому із задоволенням взяли участь у конкурсі PRESSZVANIE. Ми вважаємо, що журналісти, які висвітлюють події АПК, як основної складової економіки України, безпосередньо разом з бізнесом впливають на розвиток нашої країни в майбутньому. Тому партнерські відносини зі ЗМІ - невід'ємна частина наших бізнес-процесів, - прокоментувала Олена Дуніна. - Ми вітаємо переможців і всіх учасників конкурсу, дякуємо за високий професіоналізм і бажаємо колегам творчого натхнення!».

PRESSZVANIE - це щорічний конкурс журналістів, який проводиться в Україні з 2005 року. Мета конкурсу - визначити кращих економічних журналістів України та заохотити їх професійну діяльність і внесок у висвітлення економічних процесів в країні. Основною особливістю Конкурсу є відкрита онлайн оцінка роботи журналістів. У цьому сезоні кращі журналісти оцінювалися у 8 профільних, 2 іміджевих («Кращий редактор» і «Краща прес-служба») і 3 спеціальних номінаціях, де оцінювалися матеріали («Кращий репортаж», «Кращий Фічер», «Відкриття року»). У 2016 році представники міжнародної насіннєвої компанії DuPont Pioneer вперше взяли участь в конкурсі, проголосувавши з іншими членами журі за кращих номінантів у сфері агропромислового комплексу.

 

«Конкурсу PRESSZVANIE 11 років. Ми раді, що все більше компаній звертають увагу на нього. Це говорить про те, що конкурс потрібен не тільки журналістам, а й бізнесу. Зі свого боку, ми постійно розвиваємо PRESSZVANIE: оновили місію конкурсу, відкрили нові номінації, де оцінюються статті. Все це спрямовано на те, щоб підтримати українські ЗМІ і вивести якість журналістики на новий рівень», - зазначив Андрій Буркеня, керівник проекту PRESSZVANIE.

 

Результати голосування перевіряв експертний партнер конкурсу - компанія PwC Україна. Імена всіх призерів та оцінки журі знаходяться у відкритому доступі на сайті Конкурсу.

 

***

 

PRESSZVANIE - це щорічний конкурс журналістів, у якому журі - лідери бізнесу і редактори провідних ЗМІ - оцінюють роботу журналістів і редакторів з ділових, суспільно-політичних друкованих, інтернет-ЗМІ та інформагентств. Інтерактивне голосування відбувається в реальному часі на сайті конкурсу www.presszvanie.ua.

 

Компанія DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища.

Додаткова інформація про компанію DuPont та її прихильність всебічним інноваційним рішенням на сайті www.dupont.com.  

***

Овальний логотип DuPont, DuPont™, «Наука і сервіс для Вашого успіху»® і PIONEER® є зареєстрованими торговими знаками компанії DuPont або її афілійованих осіб.

927C93FF-175F-D1A2-6E43-AE455526A6BB