Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Триває Конкурс врожайності від компанії DuPont Pioneer «Піонер Максимум»

Сільгоспвиробники змагатимуться в двох номінаціях: «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer» та «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer».

DuPont Pioneer закликає українські господарства не зволікати, а швидше подавати заявки на участь у популярному Конкурсі «Піонер Максимум», щоб довести свій максимум врожайності серед аграріїв всієї України.

Сучасний смартфон і насіння нових гібридів професійної селекції Pioneer чекають на переможців - агрономів і господарства, які  визначатимуться в номінаціях «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer» та «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer». Як було оголошено раніше, результати будуть визначені у 6-ти агро-кліматичних зонах - Полісся; Західний Лісостеп та Карпати; Центральний Лісостеп; Східний Лісостеп; Правобережний Степ; Лівобережний Степ; та у зоні зрошення. В кожній з 6-ти зон будуть визначені 1, 2 і 3 місця, а в зоні на зрошені буде визначено лише 1-ше місце переможця.

Щоб стати учасником Конкурсу, необхідно:

  • Бути юридичною особою або підприємцем, який вирощує в своєму господарстві в сезоні 2017 року мінімум 300 га кукурудзи та/або 100 га соняшнику Pioneer®;
  • Мати розмір поля, яке приймає участь в Конкурсі, не менше ніж 50 га;
  • Подати  Заявку на участь у Конкурсі, звернувшись до регіонального представника DuPont Pioneer.

За тиждень перед збором врожаю господарство повинно проінформувати і запросити представника/агронома-консультанта компанії DuPont Pioneer для фіксації показників врожайності. Результати у вигляді Актів збору отриманої врожайності приймаються для участі в Конкурсі у перерахунку до залікової врожайності при кондиційній вологості до 01 грудня 2017 року.

Нагадаємо, що минулого року в рамках «Піонер Максимум» рекордної урожайності по соняшнику було досягнуто в Кіровоградській області із показником 46.9 ц/га з гібридом P64A89, а по кукурудзі - в Київській області із результатом 150.2 ц/га при кондиційній вологості 19% з гібридом P9175.

Чи зможе хтось перевершити ці показники та продемонструвати більш вражаючий результат у 2017-ому? Дізнаємось наприкінці року!

9A00A497-A07B-C93B-1DA7-29EE2C2451A2