Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Дослідження селекційної програми ріпаку у рамках III Медіа Клубу DuPont Pioneer

1 липня 2014 року компанія DuPont Pioneer провела третю зустріч із українськими журналістами в рамках Медіа Клубу, що став традиційною ініціативою компанії. У третьому кварталі  компанія зосередилась на селекції ріпаку, адже саме у 2014-му виповнюється 20 років з моменту впровадження на ринок першого гібриду озимого ріпаку Pioneer®.

Зустріч із представниками українських засобів масової інформації, які висвітлюють діяльність аграрної індустрії, розпочалась в офісі компанії в Києві. Менеджери DuPont Pioneer розказали не лише про особливості ріпакової програми компанії та нові продукти, що доступні українському сільгоспвиробникові, а також і цікаві факти про культуру як таку. Після презентації учасники Медіа Клубу вирушили до Кагарлицького району Київської області на поля сільськогосподарського підприємства ПСП «Переселенське», де мали можливість наочно побачити кілька гібридів ріпаку, що представлені в портфелі компанії цього року.

Слід відзначити, що DuPont Pioneer стала першою селекційною компанією в Європі, яка на 100% зосередилась на селекції гібридів озимого ріпаку. Це демонструє спрямованість компанії на інновації та віру в те, що гібридизація ріпаку дає доступ до численних переваг, які базуються на різноманітності та якості напрацьованої Pioneer геноплазми. Ефект гетерозису здатний додавати понад 10% до потенційної урожайності та загальної потужності рослин, різноманітність генотипів означає можливість мати міцніші та більш адаптовані гібриди, які можуть краще протистояти стресовим умовам. Pioneer створює і випробовує гібриди по всій Європі, тому різноманітність геноплазми робить пропозицію компанії оптимальною для кожного поля.

Чимало фермерів віддають перевагу гібридам також через їхню підвищену стійкість до хвороб та покращений розвиток кореневої системи, що в свою чергу сприяє більш потужному розвитку рослин, і саме це є одним із факторів, чому фермери Європи і України зокрема з року в рік вирощують гібриди ріпаку Pioneer®.

«З 2008 року на українському ринку компанія пропонує фермерам гібриди торгової марки MAXIMUS®, які стали першими на ринку напівкарликовими гібридами, - розповідає Іван Остапець, менеджер по продукту DuPont Pioneer в Україні.На сьогодні вони входять до десятки найпопулярніших в країнах Центральної та Східної Європи, адже дають вагомі переваги щодо полегшення догляду за посівами та зниження витрат на збирання, мають добру посухо- та зимостійкість».

У своєму портфелі компанія має також гібриди, придатні для вирощування за технологією Clearfield®, яка забезпечує кращу гнучкість в обробках і оптимізацію захисту від бур’янів, підвищує продуктивність і якість урожаю. Всього ж на українському ринку доступні 11 гібридів ріпаку компанії DuPont Pioneer.

ПСП «Переселенське», яке привітало журналістів на своїх володіннях, співпрацює з DuPont Pioneer з 2003 року. В господарстві висівають соняшник виключно бренду Pioneer®, також є посіви кукурудзи, а з 2013 року закладено демонстраційні ділянки озимого ріпаку. «Ми прагнемо надавати нашим клієнтам саме ту продукцію, яка принесе максимальний врожай у даному регіоні, - коментує Сергій Бутенко, територіальний менеджер DuPont Pioneer в Україні. –Таким чином демонстраційні поля підтверджують наші рекомендації на практиці».

«Компанія DuPont Pioneer прагне створювати інноваційні продукти з високими показниками урожайності та адаптованості до місцевих умов, - продовжує Сергій Резніченко, менеджер по маркетингу компанії DuPont Pioneer в Україні. - Зусилля співробітників нашої команди - від дослідників до агрономів-консультантів – направлені на те, щоб забезпечити нашим фермерами можливість отримувати визначні урожаї з кожного гектару землі».   

Під час зустрічі Медіа Клубу журналісти поспілкувалися із представниками DuPont Pioneer не лише про ріпакову селекцію, але і обговорили інші найбільш актуальні питання. Адже основне завдання таких заходів – це надання можливості ЗМІ познайомитися із експертами галузі та мати відкритий діалог із компанією.

 

9B957DA3-C25C-A8FE-CF26-986CB13D3E34