Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont увійшла до списку 100 провідних інноваційних компаній світу за 2015 р. за версією Thomson Reuters

DuPont визнається однією з найбільш інноваційних компаній у світі протягом п'яти років.

Агенція Thomson Reuters назвала DuPont однією з провідних інноваційних компаній світу 2015 року, п'ятий рік поспіль включаючи компанію в престижний список. Рейтинг включає в себе міжнародні корпорації та організації, які внесли найбільший внесок у розвиток інновацій за допомогою створення нових технологій та їх комерційної реалізації.

"Інновації DuPont, засновані на наукових розробках, сприяють створенню практичних рішень для клієнтів, зростанню прибутку компанії та її акціонерів, а також рішенню найбільших глобальних завдань, - заявив Дуглас Музикa, Старший Віце-президент з науки і технологій. - Ми пишаємося тим, що увійшли до рейтингу 100 провідних інноваційних компаній світу, оскільки це означає визнання впливу наших інновацій на глобальних ринках".

Серед останніх інновацій DuPont - ферменти нового покоління і канал постачання біопалива для одного з перших у світі заводів з виробництва целюлозного етанолу, розташованого в Неваді, штат Айова, США; зарядний пристрій з матеріалу для поверхонь DuPont ™ Corian® для бездротової підзарядки мобільних телефонів і планшетів; нові тонкі і гнучкі електропровідні матеріали для портативних електронних пристроїв; захисне екіпірування, що містить куленепробивний матеріал DuPont ™ Kevlar®; матеріали Tyvek® HomeWrap® і медична упаковка; термозахисний матеріал Nomex®; захист від комах Optimum® AcreMax®; волокно Sorona®, одержуване з відновлюваної сировини; інсектицид Rynaxypyr®; удостоєні нагородами металізуючі пасти DuPont ™ Solamet® для фотоелектричних пристроїв, що допомагають збільшувати потужність сонячних панелей, а також преміальний пробіотик DuPont ™ Danisco® HOWARU® Cardio, що допомагає істотно знизити загальний рівень холестерину. У 2014 р. DuPont оголосив про виручку в розмірі приблизно $9 млрд від продажу нових продуктів та їх практичних застосувань, представлених на ринку між 2011 і 2014 роками. У тому ж році наукові співробітники та інженери DuPont опублікували понад 300 робіт у наукових виданнях, а компанія DuPont уклала більше 3000 технологічних угод з компаніями та університетами.

Протягом вже п’яти років поспіль рейтинг 100 провідних інноваційних компаній світу агенції Thomson Reuters є надійним інвестиційним ресурсом і доказом зростаючого фінансування галузі наукових досліджень, кількості патентів, що реєструються, і розвитку нових ринків, що сприяє збільшенню прибутку та підвищенню регіональної економічної активності. Згідно з рейтингом Thomson Reuters сумарна виручка 100 провідних інноваційних компаній світу склала більше $429 трильйонів, а інвестиції в галузі наукових досліджень в 2014 році - більше $20 трильйонів (в місцевих валютах). Сто провідних інноваційних компаній світу 2015 року за версією Thomson Reuters випередили компанії, що входять до групи Світового фондового індексу Morgan Stanley на 6.01 відсотка за показником прибутку, на 4.09 відсотка за кількістю персоналу та на 1.86 відсотка за показником ринкової капіталізації витрат на науково-дослідні розробки.

Методика рейтингу 100 провідних інноваційних компаній світу Thomson Reuters включає в себе чотири основних критерії: загальна кількість патентів, відсоток успішних заявок на отримання патенту, що отримали фінансування, глобальне охоплення і значимість винаходів, оцінювана за показниками цитованості. З повним рейтингом можна ознайомитися на сайті: http://www.stateofinnovation.com.

Компанія DuPont (NYSE: DD) збагачує ринок досягненнями науки і техніки світового класу у вигляді інноваційної продукції, матеріалів і послуг з 1802 року. Компанія переконана, що співпраця зі споживачами, урядами, громадськими організаціями та видатними вченими сприяє вирішенню таких загальносвітових завдань, як забезпечення світового населення достатньою кількістю корисного для здоров'я продовольства, зменшення залежності від викопних видів палива, а також захист життя та охорона навколишнього середовища. Подробиці про компанію DuPont і її прихильність всеосяжним інноваціям представлені на офіційному сайті http://www.dupont.com.

#   #   #

11/13/15

Овальний логотип DuPont, DuPont ™ і всі продукти, позначені ™, ℠ або ®, є зареєстрованими торговими марками EI du Pont de Nemours and Company та її дочірніх компаній.

A06F22F7-48AF-93F9-DA5F-9649C18B3522