Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

На заводі DuPont Pioneer в с.Стасі відбувся День відкритих дверей

8 серпня 2014 р. компанія DuPont Pioneer у черговий раз надала унікальну можливість мешканцям Диканьского району побачити зсередини насіннєвий комплекс в с.Стасі. На сьогодні це підприємство по виробництву насіння є найбільш оснащеним і автоматизованим в Україні, а також найновішим заводом DuPont Pioneer у світі.

 

Будівництво комплексу в с.Стасі почалося в 2011 році з логістичного центру. Полтавська область була вибрана після детального аналізу грунту, кліматичних та економічних умов. Менш ніж через два роки були налагоджені процеси по виробництву насіння соняшнику і кукурудзи в об'ємі 500 тис. мішків на рік. Інвестиції в проект при запуску склали близько 40 млн. Доларів США, а офіційне відкриття відбулося 11 червня 2013 року.

 

З перших днів заснування керівництво DuPont Pioneer і заводу зокрема прагнули налагодити відкритий діалог з місцевою громадою Диканьского району для встановлення партнерських стосунків. «Повага до людей - одна з ключових цінностей компанії DuPont Pioneer. Наше завдання - прислухатися до думки людей в тих громадах, де ми працюємо, звертати увагу на питання, що хвилюють, і надавати своєчасні відповіді, - пояснює Володимир Сальников, Керівник виробничого комплексу DuPont Pioneer в с.Стасі. - З цією метою минулого року компанія ініціювала День відкритих дверей для всіх бажаючих, щоб кожен гість міг побачити роботу комплексу зсередини, переконатися у високому рівні виробництва та поспілкуватися з керівництвом та співробітниками».

 

Захід 2013 року викликав найбільший інтерес - відвідати завод прийшли 220 гостей. Під час першої події місцеві мешканці обговорили питання, що цікавлять, і висловили свої побажання по варіантах допомоги компанії селу, адже основне завдання Дня відкритих дверей - не лише показати роботу виробництва, але і отримати зворотній зв'язок.

 

Для того щоб результати обговорень знайшли відображення в практичній діяльності, на початку 2014 року DuPont Pioneer провела незалежний фундаментальний аналіз потреб громади, організувавши фокус-групи за допомогою залучених експертів. «Грунтуючись на даних проведеного опитування, ми зосередили нашу соціальну і благодійну діяльність на найбільш критичних сферах, - розповідає Анна Бабіч, Консультант з комунікацій DuPont Pioneer. - Багато питань, які піднімалися під час першого Дня відкритих дверей, вже вирішені, ймовірно, через це цього року нас відвідало менше гостей - близько 50. Проте, День відкритих дверей - це не єдина можливість для відвідування комплексу. До нас часто приходять групи школярів, студентів, приїздять дистриб'ютори, журналісти та інші гості».

A1C8505A-FF4B-8A00-BBA5-3E97AD327C42