Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer вітає кращих українських журналістів!

17 червня 2017 року Всеукраїнський конкурс PRESSZVANIE назвав кращих представників ЗМІ країни. Компанія DuPont Pioneer приєдналася до конкурсу як партнер номінації, яка визначає кращих журналістів в агропромисловому комплексі.

Протягом декількох років DuPont Pioneer Україна вибудовує сильні та прозорі відносини із засобами масової інформації. Компанія відома створенням і постійною підтримкою Медіа Клубів, які дозволяють журналістам дізнаватися більше про сільське господарство та інновації. В рамках цієї комунікаційної платформи представники ЗМІ мають можливість познайомитися з експертами DuPont Pioneer, як локальними, так і іноземними, та безпосередньо обговорювати з ними найбільш значущі теми галузі.

У зв'язку з цим компанія бачить необхідність партнерської підтримки Всеукраїнського конкурсу PRESSZVANIE, мета якого - визначити найкращих журналістів країни. Нагорода вручається з 2006 року. Учасники оцінюються журі за поданими на голосування статтями в різних категоріях. DuPont Pioneer Україна виступає партнером церемонії нагородження другий рік поспіль і разом з іншими компаніями вносить свій внесок як член журі. Для об'єктивного оцінювання DuPont Pioneer подає середню оцінку на підставі балів від спікерів компанії кожному учаснику.

Під час офіційної церемонії нагородження, яка відбулася 17 червня 2017 року, Директор DuPont Pioneer Україна Олена Дуніна оголосила результати Всеукраїнського голосування в номінації “Агропромисловий комплекс” і вручила нагороди переможцям. Ними стали: перше місце – Оксана Пирожок, друге – Наталія Гузенко, третє – Марія Бровінська.

«Ми прагнемо заохочувати ЗМІ проявляти інтерес до сільського господарства, яке є драйвером української економіки. Ми раді розділяти наш досвід і встановлювати рівну двосторонню комунікацію. Для галузі дуже важливо визнавати внесок ЗМІ у формування позиціонування сільського господарства в суспільстві. Ми вітаємо переможців і всіх учасників, адже бачимо кожного з них чемпіонами сільськогосподарського інформаційного простору», - привітала Олена Дуніна.

«Мені приємно, що є компанії, які розуміють необхідність прозорої та чесної співпраці з медіа. Сподіваюся, PRESSZVANIE буде майданчиком, який об’єднає й інші компанії, що хочуть підтримувати українську журналістику», - прокоментував керівник конкурсу PRESSZVANIE Андрій Буркеня.

Довідка:

Конкурс PRESSZVANIE – показник лідерства та професіоналізму в журналістиці. Щорічно премія нагороджує кращих ділових та суспільно-політичних журналістів України. Особливістю премії є відкриті оцінки на сайті конкурсу www.presszvanie.ua.

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»®. Більш детальна інформація про компанію на сайті: www.pioneer.com/ukraine.  

Компанія DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища. Додаткова інформація про компанію DuPont та її прихильність всебічним інноваційним рішенням на сайті www.dupont.com.  

***

Овальний логотип DuPont, DuPont™, «Наука і сервіс для Вашого успіху»® і PIONEER® є зареєстрованими торговими знаками компанії DuPont або її афілійованих осіб.

 

 

A2C154B9-7F4A-603E-1B8C-94E1EBFD06D2