Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer представила інструменти ефективної співпраці

11 березня в Києві відбулася V зустріч Медіа Клубу, заснованого компанією DuPont Pioneer у 2014 році для журналістів аграрних і ділових видань. Перший в поточному році прес-захід на тему «Будуємо ефективну співпрацю» став майданчиком для важливої дискусії про інструменти фінансової підтримки аграріям.

Учасники заходу обговорили глобальні тенденції в сільському господарстві, можливості, які відкриваються перед українським аграрним ринком у часи економічних викликів, а також шляхи фінансової допомоги українським сільгоспвиробникам. Експерти компанії DuPont Pioneer розповіли про фінансове сприяння, яке компанія може надавати українським фермерам у теперішніх бізнес умовах, а також презентували результати програми з надання агрономічної підтримки «Піонер Плюс». 

«Компанія DuPont Pioneer, як відповідальний партнер та лідер у своїй галузі розуміє необхідність пошуку та ефективної інтеграції інструментів фінансової підтримки своїм бізнес-партнерам. Ми переконані, що поділ ризиків є стратегічним та вірним кроком до підвищення ефективності у майбутньому. Наша компанія розвиває різні інструменти партнерської допомоги, що в цілому є шляхом розвитку українського аграрного ринку у теперішніх економічних умовах» - зазначив під час онлайн-включення Джеф Роу, Регіональний директор DuPont Pioneer в Європі.

Олена Дуніна, Фінансовий директор DuPont Pioneer в Україні розповіла, що компанія DuPont Pioneer розділяє з фермерами курсові ризики, приймаючи більшу частину на себе шляхом фіксації цін по курсу краще фактичного, надає відтермінування оплати на період аграрного сезону з гнучкими умовами та переводить частину знижок з після-сезонних в пред-сезонні для підтримки аграріїв. Також Олена оголосила про те, що з 2015 року DuPont Pioneer запускає бартерний проект в пілотній версії.

Розповідаючи про програму «Піонер Плюс», Роман Нижник, Керівник відділу продажів DuPont Pioneer в Україні, зазначив, що вона стала важливим кроком у співпраці з фермерами, допомагаючи  своєчасно виявити їх потреби та забезпечити високоякісними гібридами Pioneer з наданням агрономічної підтримки. Результати першого року запровадження програми виправдали очікування компанії – обсяг виконання склав 80% від закального числа клієнтів-господарств, яки взяли участь у програмі. Спікер наголосив, що компанія планує продовжувати програму в Україні.

Після презентації члени Медіа Клубу взяли участь у  майстер-класі з приготування випічки з кукурудзяного борошна. Це стало символічним відображенням глобальної місії DuPont Pioneer – нагодувати світ, враховуючи питання продовольчої якості та безпеки. Крім того, на заході для ЗМІ була представлена експозиція «Високий і якісний урожай – це сучасне мистецтво» з 12 картин, що увійшли до календаря 2015 року DuPont Pioneer. Метою цього арт-проекту була підтримка українських молодих талантів, які використовували сучасну авторську техніку під час створення своїх робіт, зображаючи основні продукти компанії – кукурудзу, соняшник і ріпак.

Медіа Клуб DuPont Pioneer був заснований у березні минулого року та проводиться щоквартально. Метою Клубу є надання майданчика та сприяння відкритому діалогу між журналістами та експертами компанії DuPont Pioneer.

A7EE1A48-C232-634C-BEFB-5222204B2657