Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer продовжує інвестувати в українське виробництво насіння

Стасі, 26 вересня 2017 р. – Сьогодні компанія DuPont Pioneer оголосила про додаткові інвестиції біля 5 мільйонів доларів США в своє сучасне виробництво насіння, розташоване в с. Стасі, Україна. Ці інвестиції допоможуть задовольнити зростаючий попит на насіння соняшнику Pioneer® серед українських фермерів.

«Сьогодні ми святкуємо подальший крок у відносинах між Pioneer і Україною, які до сих пір забезпечували сталий розвиток місцевого сільського господарства. Наш підхід полягає в тому, щоб інвестувати в Україну в інтересах українського сільського господарства з метою розкриття його повного потенціалу. Наша компанія глибоко віддана поставляти продукцію найвищої якості українським фермерам», - зазначив Ігор Тесленко, Керівник сільськогосподарського підрозділу DowDuPontTM в Центральній та Східній Європі, під час офіційної церемонії в с.Стасі перед кількома сотнями гостей - фермерами, партнерами, представники органів державної влади, ЗМІ та співробітниками.

Відкритий в 2013 році, завод в с.Стасі є найсучаснішою технологію насіннєвого виробництва. Тривалі інвестиції в розширення комплексу чітко демонструють прихильність Pioneer підтримувати українське сільське господарство і постачати високоякісне насіння бренду Pioneer® фермерам по всій країні.

«Я пишаюся тим, що інвестиції DuPont Pioneer в цей об’єкт тривають, недивлячись на виклики, з якими стикається Україна. Це допоможе нам значно збільшити виробництво соняшнику та виконати амбіційну задачу з розширення нашої присутності на українському ринку», - повідомив Тесленко.

Компанія DuPont Pioneer інвестувала біля 5 мільйонів доларів США у будівництво нової лінії з виробництва соняшнику на насіннєвому комплексі в с.Стасі Полтавської обл., Україна. Загальні інвестиції в комплекс, розташований в с.Стасі, складають більше 55 мільйонів доларів США.

A9FDF996-0114-F401-BC20-5587DB8B94EC