Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Готуйтеся до Конкурcу врожайності «Піонер Максимум-2017»!

Після успішного проведення першого Всеукраїнського конкурсу врожайності у 2016 році, компанія DuPont Pioneer Україна закликає всіх охочих долучитися цьогоріч та довести свій максимум.

В 2016 році рекордної урожайності по соняшнику було досягнуто в Кіровоградській області із показником 46.9 ц/га з гібридом P64A89, а по кукурудзі - в Київській області із результатом 150.2 ц/га при кондиційній вологості 19% з гібридом P9175. Чи зможе хтось перевищити ці показники та продемонструвати більш вражаючий результат у 2017-ому?

DuPont Pioneer запрошує українські господарства взяти участь у другому Конкурсі, який буде проведено по всій Україні у 6-ти агро-кліматичних зонах (Полісся; Західний Лісостеп та Карпати; Центральний Лісостеп; Східний Лісостеп; Правобережний Степ; Лівобережний Степ) та у зоні зрошення. В кожній з 6-ти зон будуть визначені 1, 2 і 3 місця, а в зоні на зрошені буде визначено лише 1-ше місце переможця.

Як і раніше, Конкурс проводиться серед сільгоспвиробників в двох номінаціях: «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer» та «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer». В кожній з двох номінацій будуть обрані переможці: агроном і господарство в особі керівника. Переможці будуть нагороджені призами та почесними дипломами. 

Бажаєте прийняти участь? Все, що потрібно, це:

  • Бути юридичною особою або підприємцем, який вирощує в своєму господарстві в сезоні 2017 року мінімум 300 га кукурудзи та/або 100 га соняшнику Pioneer®
  • Мати розмір поля, яке приймає участь в Конкурсі, не менше ніж 50 га
  • Подати Заявку на участь у Конкурсі 

 

Термін подачі заявки:  з 10  травня до 31 серпня 2017 року. 

Замір врожайності: 

  • За тиждень перед збором врожаю господарство повинно проінформувати і запросити представника/агронома-консультанта компанії DuPont Pioneer щодо фіксації показників врожайності
  • Результати у вигляді Актів збору отриманої врожайності приймаються для участі в Конкурсі у перерахунку до залікової врожайності при кондиційній вологості до 01 грудня 2017 року

Чесність і прозорість - основні принципи Конкурсу. Виробляючи найкращі продукти, надаючи найкращі послуги та інформацію, DuPont Pioneer Україна створює та розширює можливості сільгоспвиробників для отримання найвищої віддачі з кожного гектара землі.

З питань оформлення і подачі Заявки на участь у Конкурсі необхідно звертатися до представника /агронома-консультанта компанії DuPont Pioneer в своєму регіоні.

AABF5AFB-065E-BCBD-4137-88E1451825B8