Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont оголосив про свої цілі щодо сталого розвитку до 2020 р.

Ключовим елементом інноваційного плану стане впровадження сталого розвитку в інноваційний процес DuPont.

DuPont оголосив про свої цілі зі сталого розвитку до 2020 р., що стало новим кроком у прихильності компанії сталому розвитку протягом вже більше 25 років. Ключовим елементом оновлених Цілей DuPont зі сталого розвитку до 2020 р. стала прихильність компанії до впровадження плану сталого розвитку в інноваційний та науково-дослідний процеси.

Нові цілі до 2020 року сприяють просуванню прогресивної і повномасштабної стратегії DuPont зі сталого розвитку, яка також включає в себе Цілі з продовольчої безпеки, а також переглянуті цілі, що стосуються кількості парникових викидів, енергозбереження, використання водних ресурсів і відходів виробництва, в основі яких лежить довгостроковий план по зменшенню шкоди для навколишнього середовища, що завдається виробничими процесами компанії.

"Ми продовжуємо розвивати процес сталого розвитку DuPont, до 2020 року плануючи розробляти тільки інноваційні продукти, які сприяють більш безпечному, здоровому та екологічно безпечному життю на нашій планеті", - заявила Віце-президент DuPont з охорони праці та навколишнього середовища і стійкого розвитку Лінда Фішер. "Інновації та сталий розвиток залишаються головними рушійними силами DuPont і надають великі можливості для подальшого розвитку, створюючи переваги для наших клієнтів і всього суспільства, а також відповідають збільшенню нашої частки ринку", - зазначила Фішер.

Дотримуючись своїх Цілей стійкого інноваційного розвитку, DuPont планує до 2020 року щорічно оголошувати про реальні досягнення в галузі безпеки, здоров'я та сталого розвитку, в основі яких лежать найзначніші інновації компанії. Досягнення включають в себе зменшення або повне припинення вуглецевих викидів, поліпшення показників екосистем, якості води та обсягу її заощадження або поліпшення показників безпеки співробітників на виробництві.

"Ми бачимо все більше клієнтів, які прагнуть співпрацювати з DuPont з метою створення додаткових переваг для кінцевих споживачів за допомогою стійкого розвитку, - зазначив Старший Віце-президент з науки і технологій Дуглас Музикa. - У процесі розробки наших нових продуктів, з моменту появи ідеї до виробництва, досягнення сталого розвитку створюють конкурентні переваги для DuPont, наших клієнтів і всього суспільства, а також сприяють зростанню прибутку наших акціонерів".

Для отримання додаткової інформації щодо нових цілей DuPont зі сталого розвитку до 2020 р. відвідайте сторінку: http://www.sustainability.dupont.com.

Компанія DuPont (NYSE: DD) збагачує ринок досягненнями науки і техніки світового класу у вигляді інноваційної продукції, матеріалів і послуг з 1802 року. Компанія переконана, що співпраця зі споживачами, урядами, громадськими організаціями та видатними вченими сприяє вирішенню таких загальносвітових завдань, як забезпечення світового населення достатньою кількістю корисного для здоров'я продовольства, зменшення залежності від викопних видів палива, а також захист життя і охорона навколишнього середовища. Подробиці про компанію DuPont та її прихильність всеосяжним інноваціям представлені на офіційному сайті http://www.dupont.com.

 

Прогнозні заяви: Даний прес-реліз містить прогнозні заяви, які можуть бути ідентифіковані з їх використання слів, як "плани", "очікує", "буде", "вважати", "намір", "оцінювати", "припускати" або інші подібні вирази. Всі заяви, які стосуються очікувань або прогнозів про майбутнє, в тому числі заяви про стратегію зростання компанії, розвитку продуктів, нормативного твердження, положення на ринку, очікуваних прибутків від придбань, результатів непередбачених обставин, таких як судові та екологічні питання, витрат і фінансових результатів є прогнозними заявами. Прогнозні заяви не є гарантією майбутніх результатів діяльності і засновані на певних припущеннях і очікуваннях щодо майбутніх подій, які можуть бути не реалізовані. Прогнозні заяви також включають ризики і невизначеності, багато з яких знаходяться за межами контролю компанії. Деякі з факторів можуть призвести до результатів діяльності компанії, які будуть істотно відрізнятися від тих, які заявлялися в будь-яких таких прогнозних заявах. Серед подібних факторів: коливання цін на енергоносії та сировину; неможливість розробити і вивести на ринок нові продукти і оптимально управляти життєвим циклом продуктів; значні судові процеси та екологічні питання; неможливість належним чином управляти безпекою виробничих процесів, зміни в законодавчих актах і правилах чи політичних умов; зміни глобальних економічних умов і коливання на ринку капіталу (інфляція , процентні ставки , валютні курси ); порушення бізнес-процесів або перебої з поставками; загрози безпеці (акти саботажу, тероризм або війни, погодні явища і стихійні лиха); здатності захищати і забезпечувати дотримання прав інтелектуальної власності компанії; успішна інтеграція придбаних компаній і відділеня неефективних або нестратегічних активів або бізнесів і успішне завершення оголошеного відділення підрозділу «Функціональні хімічні речовини» включаючи можливістю повної реалізації очікуваних вигод від пропонованого відділення. Компанія не бере на себе ніяких зобов'язань по оновленню будь-яких прогнозних заяв в результаті майбутніх подій або надходження нової інформації.

#   #   #

11/18/15

BEF89929-2401-2FCB-03AD-4BCA78C6B996